Problem z obrotami. Aragon Cpi 70cm.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #113552 Reply
    woziu3321
    Użytkownik

Witam mam problem z skuterem, mianowicie gdyż skuter stoi na podnóżce to działa na niskich i wysokich obrotach, natomiast gdy wcisnę hamulec(nadal na podnóżce) skuter traci gwałtownie(po prostu nie naturalnie) obroty, po naciśnięciu hamulca również nie wchodzi na wysokie obroty tylko strasznie muli.
    Gdy zdejmę skuter z podnóżki jest taki sam efekt ja z wciśniętym hamulcem czyli bardzo go muli i jedzie max. 10km/h. Gdy jadę z górki skuter jedzie normalnie, lecz już na prostej drodze jedzie 10km/h.
    Został w nim wymieniony cylinder, wariator, filtr. Przed wymianą skuter działał dobrze. Bardzo prosze o odp., z góry dziękuję. Pozdrawiam Kacper. 🙂

#113554 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

„…filtr” – Winowajca. Zapewne filtr stożkowy, a dysza nie zmieniona. Wstaw normalny puszkowany filtr i zobacz czy dalej problem się powtarza. Jak dalej będzie problem to szukaj problemu w wariatorze/sprzęgle

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#113555 Reply
    woziu3321
    Użytkownik

Dysza również jest wymieniona. Zapomniałem wymienić :p

#113630 Reply
    szef_ff
    Użytkownik

Który hamulec wciskasz jak stoi na stopkach? 😀
    Jaki kolor ma świeca po takiej przejażdżce krótkiej na rozgrzanym silniku?

#113757 Reply
    woziu3321
    Użytkownik

Tylni. Nie mam pojęcia jak wygląda świeca ale była wymieniana.

#113917 Reply
    szef_ff
    Użytkownik

jak wciśniesz hamulec tylny i dodasz gazu na maxa to nie ma szans zeby się wkręcił bo tylne koło się nie bedzie kręciło….
    Czy skuter rusza już z niskich obrotów?

#114247 Reply
    woziu3321
    Użytkownik

Skuter rusza z niskich obrotów i zostaje na niskich obrotach, dławi się i jedzie 5-10 km/h.

#114253 Reply
    pioneerq
    Użytkownik

KRÓTKO mówią za dużo powietrza i mogą być rolki zaciężkie

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problem z obrotami. Aragon Cpi 70cm.
Twoje informacje:

Back to top button