problem z obrotami 4t

witam mam problem mianowicie skuter nie ma blokad kupilem odblokowany modul i skuter max 30 i wiecej nie chce jechac i nie wkreca sie na obroty gaznik czyszczony

jaki skut??moj mechanik mial ostatnio problem-zipp vapor potwornie wkrecal sie na obroty, "rozpedzal" sie do az 40.problemem byl gaznik,nie chodzi o czyszczenie.jest tam jeden kanalik,nie wiem co to i po co i gdzie,fakt faktem,niespecjanie da sie do doczyscic.jesli masz taka opcje sprawdz inny gaznik.jak nie....ewentualnie naped mocno zuzyty.kupiles go takiego??jaki przebieg?marka?model?cokolwiek?

faflusniak napisał:

jaki skut??moj mechanik mial ostatnio problem-zipp vapor potwornie wkrecal sie na obroty, "rozpedzal" sie do az 40.problemem byl gaznik,nie chodzi o czyszczenie.jest tam jeden kanalik,nie wiem co to i po co i gdzie,fakt faktem,niespecjanie da sie do doczyscic.jesli masz taka opcje sprawdz inny gaznik.jak nie....ewentualnie naped mocno zuzyty.kupiles go takiego??jaki przebieg?marka?model?cokolwiek?

podczas jazdy miał wysokie obroty i wolno jechał , czy na nóżce się wkręcał a podczas jazdy nie miał mocy ?

a tu cie zadziwie.to nie byl naped.na nozce to samo co na drodze (no na nozce szybciej ale....)te same obroty.byli na tyle zdesperowani ze chcieli ode mnie skuter pozyczyc,w celu przekladania czesci xDna szczescie dla nich obeszlo sie.

to jest oxygen max 50cc chinol tak jak na asfalcie jade to nie wkreca sie wgl na obroty a na nozce wkreca sie ale strasznie wolno jakies 2/4 obrotow przez kilka sekund a potem pelne

przerabiacie kosiarki a zero pojecia o mechanice, co daje rozblokowany moduł nic, a co z gaznikiem, ten sam nie moze byc, a przynajmniej wymaga zmian dysz głowneji powietrznej.

jaki modul?gdzie cos przyjacielu o module widzisz?gaznik....chyba zmieniac w 2t ,w 4tmozna rozblokowac.zmieniasz dysze kiedy zwiekszasz pojemnosc ,gaznik powyzej 47mm.wpadles ponabijac sie czy pomoc?jesli to pierwsze to mozesz sobie darowac

to znaczy co mam zrobic ?? wymienic ta dysze czy nie ?? a moze da mi cos wymiana na nowy gaznik?? np taki http://allegro.pl/nowy-odblokowany-gaznik-4t-tuning-chinski-skuter-i3018438713.html#tabsAnchor

odswiezam :)

to jak ktos poradzi co i jak??

korek - takie objawy miałem przy zbyt małej ilości powietrza w zippie mojego brata jak go rozblokowywałem - wystarczyło pozbyć się rurki z dolotu przed filtrem - warto spróować

jutro sprobuje jak wroce ze szkoly po po ludniu dam znac co i jak

okk zdiolem ta rurke i pomoglo ale i tak nie bylo to ale przyszedl gaznik tuningowy zamontowalem i smiga moc jest :) dzieki za odpowiedzi