Problem z napędem ; [[

Hejka mam Cpi Oliver Sport, wsadziłem do niego 70 Airsal + nowy sportowy wał, po dotarciu brak mocy, to znaczy jak jest zimny to zamykam nim licznik a jak się zagrzeje to nie chce przekroczyć 50km/h. Uważam że chyba sprężyna dociskowa jest za miękka i pasek się ślizga, ale nie jestem pewien a jeśli to ona to na jaka mam wymienić wiem że na twardszą ale +20 czy może +30. Pomocy !!!

Może zmień rolki na cięższe?

a gaźnik zmieniłeś ?
bo jak lecisz na serii to taki efekt daje przegrzewanie cylindra :)

Motospeed napisał:

Hejka mam Cpi Oliver Sport, wsadziłem do niego 70 Airsal + nowy sportowy wał, po dotarciu brak mocy, to znaczy jak jest zimny to zamykam nim licznik a jak się zagrzeje to nie chce przekroczyć 50km/h. Uważam że chyba sprężyna dociskowa jest za miękka i pasek się ślizga, ale nie jestem pewien a jeśli to ona to na jaka mam wymienić wiem że na twardszą ale +20 czy może +30. Pomocy !!!

Kolego, jeśli masz zimny skuter, który dobrze jedzie a ciepły już zły to jest wielka szansa, że skuter dostaje za mało paliwa.

Jak jest zimny to dostaje dodatkową dawkę dzięki ssaniu, po zagrzaniu ssanie przestaje działać i wtedy ma za mało paliwa aby szybko jechać.