Problem z motocyklem 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z motocyklem 50

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KubaToJa23 KubaToJa23 2 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe KubaToJa23
    KubaToJa23
    Użytkownik

Mam problem z moją 50-tką. Jest to problem który mnie trochę irytuje gdyż przy szybkim odkręceniu manetki minimum do połowy to obroty spadają i silnik gaśnie. Silnik chyba sie zalewa i przez to nie mogę szybko wkręcić na obroty. Co mogę zrobić żeby tak się nie działo?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wyregulować

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe skuter
    skuter
    Użytkownik

Pozostaje regulacja gaźnika, najlepiej rozebranie go w mak, wyczyszczenie elementów benzyną ekstrakcyjną tylko nią !!!, złożenie , założenie w skuterze i regulacja dwiema śrubami. Z boku 1,5 obrotu ( regulacja mieszkanki paliwowo-powietrznej), górna przy przyspieszaczu regulacja obrotów. Daj obroty na ok 2 tysiące, ma pykać bez ingerencji w manetkę. Na początku dobrze rozgrzej silnik, wtedy optymalnie ustawisz gaźnik. Kolejna rzecz lubi się zawieszać przyspieszacz, to jest taka iglica wystajaca z obudowy tuż pod dzwignią przyspieszacza. Tam jest membrana, trzeba ją starannie ułożyć w gnieździe i zakręcić. Jak chodzi swobodnie jest ok. Kolejna sprawa rolki wariatora też dają takie objawy, sprawdź czy nie są już kwadratowe.

Zdjęcie profilowe KubaToJa23
    KubaToJa23
    Użytkownik

Dzięki zobacze co da sie zrobić

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie