Problem z motocyklem 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z motocyklem 50

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KubaToJa23 KubaToJa23 2 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #630684
  Zdjęcie profilowe KubaToJa23
  KubaToJa23
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Mam problem z moją 50-tką. Jest to problem który mnie trochę irytuje gdyż przy szybkim odkręceniu manetki minimum do połowy to obroty spadają i silnik gaśnie. Silnik chyba sie zalewa i przez to nie mogę szybko wkręcić na obroty. Co mogę zrobić żeby tak się nie działo?

  #630690
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 19 424

  wyregulować

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

  Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
  #630704
  Zdjęcie profilowe skuter
  skuter
  Użytkownik
  • Postów: 24

  Pozostaje regulacja gaźnika, najlepiej rozebranie go w mak, wyczyszczenie elementów benzyną ekstrakcyjną tylko nią !!!, złożenie , założenie w skuterze i regulacja dwiema śrubami. Z boku 1,5 obrotu ( regulacja mieszkanki paliwowo-powietrznej), górna przy przyspieszaczu regulacja obrotów. Daj obroty na ok 2 tysiące, ma pykać bez ingerencji w manetkę. Na początku dobrze rozgrzej silnik, wtedy optymalnie ustawisz gaźnik. Kolejna rzecz lubi się zawieszać przyspieszacz, to jest taka iglica wystajaca z obudowy tuż pod dzwignią przyspieszacza. Tam jest membrana, trzeba ją starannie ułożyć w gnieździe i zakręcić. Jak chodzi swobodnie jest ok. Kolejna sprawa rolki wariatora też dają takie objawy, sprawdź czy nie są już kwadratowe.

  #630723
  Zdjęcie profilowe KubaToJa23
  KubaToJa23
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Dzięki zobacze co da sie zrobić

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie