Problem z modułem.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #137655 Reply
  pheeoniks
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam.

  Mam problem z modułem do chińskiego skutera.
  Jest zepsuty na 99% problem w tym że nigdzie nie można takiego dostać a jedyne rozwiązanie u sprzedawców to wymiana gaźnika.
  Dołączam zdjęcie jeżeli ktoś wie gdzie takie coś można dostać to proszę o link bądź pomoc w dobraniu innego.

  http://pokazywarka.pl/0vzhec/

  POZDRAWIAM

  #137672 Reply
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  A co ma gaźnik do modułu? Po czym wnosisz, że jest zepsuty? Znajdź sklep z czesciami do skuterów i kup nowy moduł. I to wszystko.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #137739 Reply
  Metros
  Uczestnik
  • Postów: 126

  Gaźnik ma zazwyczaj na tyle dużo do modułu CDI, że sprzedawca może na jego sprzedaży jednak trochę więcej zarobić (100 zeta to jednak jest więcej niż np. takie 20 zeta), a najlepiej to wsadzać *laikom* wszystko co się ma na magazynie jako towar typu… *musisz to wszystko od nas kupić, aby jednak móc użytkować ten swój tani chiński skuter i stanowczo innej opcji już nie masz*. Biznes to jest biznes, a co tam realne potrzeby maluczkich. 😀

  *Pheeoniks*, tygrysie. 😀

  Podałeś tutaj zbyt mało danych. Ty… *teoretycznie*, może nawet wiesz co posiadasz, ale już inni na tym forum mogą się tylko tego domyślać i po prostu dość szybko machną ręką na taki Twój dość oszczędny w słowach opis zaistniałego u Ciebie problemu (jeżeli Tobie nie zależy na tym, żeby to możliwie szczegółowo opisać, to raczej zbytnio nie licz tutaj na jakąś konkretną pomoc ze strony innych). O problemach ze swoim skuterem należy pisać tutaj jednak dość rozlegle i podawać jak najwięcej informacji, nawet tych które wydają się prawie nieistotne, a dzięki którym inni mają pełny obraz sytuacji i mogą wskazać coś konkretnie lub chociaż zasugerować jakiś punkt zaczepienia.

  Czy to będzie tutaj na forum Twój pierwszy i ostatni wątek/post czy też się może jednak nieco ogarniesz i zaprezentujesz zaistniały problem jak należy, to tego nie wiem, ale masz jednak teraz, tutaj ode mnie, takie oto namiary:

  http://allegro.pl/modul-zaplonowy-odblokowany-skuter-4t-gy6-rialli-i3380906744.html
  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1696474.html
  http://www.motorsite.pl/topic/199-problemy-z-elektryka-w-skuterze/

  Więcej informacji z zakresu eksploatacji skutera szukaj w moich postach (zazwyczaj wklejam też w nich jednak linki do konkretnych przydatnych stron). Bywaj. 😀

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Problem z modułem.
Twoje informacje:
Back to top button