Problem z modułem PILNE!!

Witam posiadam ince street 50. Dwa dni temu zakupiłem do niej
odblokowany moduł w intercarsie cena 22 zł firma modułu OMOTO lecz nie pasował musiałem dokupić przejściówke zakupiłem ją w Karbowniku.
Zamontowałem moduł wszystko jak trzeba i pierwsze co mnie zdziwiło
to ze jak dałem na duze obroty i pusciłem manetke i chcialem dać spowrotem to nie szło jakby nie reagował dopiero załapał jak spadły do iluś tysięcy. Spytałem mechanika w karbowniku dlaczego się tak
dzieje powiedzial ze filtr trzeba nasączyć. Ok jade do domu jak jechałem to nic sie nie działo teraz zamiast 65km/h jezdzi 75 km/h :D
Dziś rano ide do garażu odpalam skuter tylko jak miał sannie wlonczone to przerywał nie wiem dlaczego co jest nie tak, jak odpale na ciepłym silniku to normalnie chodzi.

Czy to wina modułu czy faktycznie trzeba nasączyć ten filtr i wzbogacić mieszanke bo moze na wyższych obrotach paliwa niedostawać ?? ale ciekawe dlaczego jak odpale na zimnym to przezchwile przerywa ?? Co mam robić zgłosić reklamacje czy co ?? pomóżcie !!

Ciekawe od kiedy Inca Street była blokowana na module... Filtru nie trzeba wcale nasączać, chyba że jeździsz po piachach, szutrach itp. Reklamacja nic nie da, wiele razy na tym forum przestrzegałem przed kupowaniem najtańszych modułów. Wsadź oryginalny.

Madi ma blokowany nawet latwo to sprawdzic jak dasz na cenralna stopke i dasz full gaz to zacznie jaby przerywac a jak teraz na tym odblokowany to wkreca sie na takie obroty ze boje sie ze mi silnik wyskoczy z ramy :P a druga żecz teraz jeździ 75 a na blokowanym module jeździł 65 km/h Mam pytanie czy ten moduł moze mi uszkodzic silnik jak bede na nim jeździć ???

Istnieje możliwość szybszego zużycia podzespołów a najszybciej rolek na wario gdyż przy większych prędkością pozostają dłużej w maksymalnej pozycji w swych prowadzeniach. Madi każda streetka ma blokowany moduł ale pasuje tylko jeden odblokowany i kosztuje blisko 80zł. Sam wiem bo mam takowy.

Witam.
Krzyś - powinieneś wiedzieć z mojego doświadczenia:) To jest wina tego modułu. U mnie po wymianie modułu były takie same objawy :) Pamiętasz Krzyś jak na Przeczycach nie mogłem odpalić?:)

Pozdrawiam

Ja pamiętam na Pustyni Błędowskie jakie były jaja po włożeniu "odblokowanego " modułu do Inci Street :)

Kapuchon napisał:

Ja pamiętam na Pustyni Błędowskie jakie były jaja po włożeniu "odblokowanego " modułu do Inci Street :)

To ten sam moduł i te same problemy :)

I co kupiliście inny moduł?? Ja narazie jezdze na zablokowanym bo narazie starczy mi 65 km/h, a wogole pora jesienna rano drogi mokre to nie ma co szaleć moduł odblokowany narazie spoczywa w szafce :D

Wodzu,ja pamiętam że nawet ruszyć nie mogłem Twoim skuterem:)

Dasik ja go potestowalem ale jest ok.