Problem z linką gazu w S9

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z linką gazu w S9

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.

Czy aby wymienić linkę gazu w S9 trzeba rozkładać każdy plastyk?

Bo wyjąłem kufer, cały przód i ta linka gazu idzie jakoś pod pługiem (nogami) i żeby te plastyki wyjąć to trzeba również boczki tam gdzie się siędzi, bo każdy plastyk trzyma się drugiego na paru śrubkach i zatrzaskach. Jak idzie linka od gaźnika to szła pod nogami i gdzieś tam dalej a ja wziąłem pociągnąłem do siebie (lekko) i ona w ogóle nie była do niczego „przyczepiona” w sobotę jak jeździłem to linka mi się zacinała i prawie w auto wjechałem, bo się zacięło i squt miał full obroty, ledwo wyhamowałem ;/ Proszę o porady. Pozdrawiam.

Anonimowy

przywiąż nową linkę do starej, pociągasz starą i nowa ładnie leży już tam gdzie powinna, montujesz ją tu i tu i git.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Jaja se robisz Nie wiem czy to jest dobre wyjście, raczej trzeba „normalnie” zamontować nową linkę.

WGL jest to bez sensu, bo mi ta linka p;rzy samym rollgazie się rozwaliła i trzyma się na paru drutach…

Anonimowy

Arturq napisał:

Jaja se robisz Nie wiem czy to jest dobre wyjście, raczej trzeba „normalnie” zamontować nową linkę.

WGL jest to bez sensu, bo mi ta linka p;rzy samym rollgazie się rozwaliła i trzyma się na paru drutach…

ściągnij starą linke od gaźnika, przywiąż do starej jakimś sznurkiem nową linkę potem starą odczep od rollgazu i pociągnij żeby wylazła i automatycznie gdy wyjdzie stara nowa wejdzie na jej miejsce potem sznurek odwiąż i podoczepiaj linkę.
    a jak się linka rozwaliła to co jest bez sensu? trzeba ją wymienić. xd

Anonimowy

jakie przywiązywanie , co wy chrzanicie , w tych nowych skuterach jest taki chory patent i od rol gazu idzie do rozdzielnika (najprawdopodobniej pod czaszą ) potem wychodzą dwie linki z rozdzielnika , jedna do gaźnika a druga nie wiem gdzie chyba to zbiornika oleju (jeżeli tak to chore rozwiązanie), wiem że w keewayu matrixie tak jest , bo wymieniałem linkę i w s9 tez kiedyś wymieniałem i też chyba tak było

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

no druga idzie do pompki od oleju i tym reguluje dawke, mocniej odkręcisz manetke więcej oleju daje ;p
    Ale zamiast rozbierać pół skutera żeby linke wymienić można właśnie szybko nową wciągnąć tak przywiązując do końcówki starej i szybko się ją wciągnie na swoje miejsce ;p

Anonimowy

takk tylko jak przywiążesz musi być duży supeł a on nie przejdzie przez pancerz , poza tym trzeba cały pancerz ściągać i albo iść żeby ci dorobili albo kupować cała linkę z pancerzem bo na końcu są te ,,walce”

Mafioz napisał:

mocniej odkręcisz manetke więcej oleju daje

i to jest właśnie chory paten bo jak ci linka pęknie to nawet o tym nie wiesz a oleju nie dostaje 😀

Anonimowy

no to co Artur prawił o wymianie całej linki aż pod pługiem, tu to light odkręcasz czachę ten plastik odkręcasz wyrzucasz starą wkładasz nową wraz z pancerzem i git.

no Mafioz ale czache odkręcić to chyba nie trudno, myślałem ze tam pod pługiem chce wymieniać.

Anonimowy

nie wiem czy kupisz linke bez pancerza bo sam potem tego nie złożysz, bo te dziady na końcach są takie i przez pancerz nie przejdą, musiałbyś kupić linke bez jednego zakończenia przeciągnąć przez pancerz i dopiero przyczepić tą końcówke jakoś.

Szympa pisał żeby całą linke z pancerzem przywiącać do starej i starą z pancerzem wyciągnąć i wtedy nowa wejdzie na miejsce starej między plastikami i nie będzie trzeba rozkręcać plastików ;p

Anonimowy

Mafioz napisał:

nie wiem czy kupisz linke

ja jak dorabiałem linke do matrixa to wybuliłem 7 zł z tego co pamiętam , dałem i starą linkę i pancerz , oni włożyli nową linkę i poprzyczepiali nowe gluty

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie