problem z licznikiem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam posiadam piaggio nrg i mam problem z licznikiem wszystko dziala oprucz prędkości jak jade to pokazuje zakres od 10 do 30 km/ H (przy 30 wskazówka łapie opór ){mam wsadzoną nową linke od prędkościomierza} PROSZĘ O POMOC I JAKIE? PODPOWIEDZI I SUGESTIE NA TEN TEMAT!!!!!! Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Anonim
    Gość

Sprawdz slimak, moze linke źle założyłeś

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

a jak mam sprawdzić czy ślimak jest sprawny ????(bo się za bardzo nie znam)

Anonim
    Gość

wez kup glowke kapusty , i urwij kawalek , przyloz do przedniego kola ( z lewej strony ) i zobaczysz czy wyjdzie 😛

Anonim
    Gość

odkręć okło wyjmij ślimak, zacznij obracać tą blaszkę, która wchodzi w koło i zobacz czy gdzieś się nie blokuje. Najlepiej sprawdź też czy to w co wkłada się linka kręci się zgodnie z tym jak kręcisz blaszką. chyba dobrze to wytłumaczyłem 😛

Anonim
    Gość

corey93 dzięki za odpowiedź sprawdze wszystko tak jak mi poradziłeś 🙂

Anonim
    Gość

Długo masz ten skuter? Wcześniej dzialało dobrze? Tak się dzieje, jeśli licznik był kręcony :mrgreen: Jeśli kupiłeś skuter nie dawno i od początku tak było, to możliwe że poprzedni właściciel kręcił go 🙂

Anonim
    Gość

Koks ten skuter mam z 3 miesiące a jak go kupiłem to nie posiadać linki od licznika jak ja założyłem to działał od o do 50 km /h i łapać opór puźniej wsadziłem drugi raz to łapać inny zakres prędkości 🙁

Anonim
    Gość

ojj. coś mi się wydaję, ze licznik był kręcony :P, mogła się też ta sprężynka zepsuć, która napędza strzażke

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button