problem z licznikiem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) problem z licznikiem

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam posiadam piaggio nrg i mam problem z licznikiem wszystko dziala oprucz prędkości jak jade to pokazuje zakres od 10 do 30 km/ H (przy 30 wskazówka łapie opór ){mam wsadzoną nową linke od prędkościomierza} PROSZĘ O POMOC I JAKIE? PODPOWIEDZI I SUGESTIE NA TEN TEMAT!!!!!! Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Anonimowy

Sprawdz slimak, moze linke źle założyłeś

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

a jak mam sprawdzić czy ślimak jest sprawny ????(bo się za bardzo nie znam)

Anonimowy

wez kup glowke kapusty , i urwij kawalek , przyloz do przedniego kola ( z lewej strony ) i zobaczysz czy wyjdzie 😛

Anonimowy

odkręć okło wyjmij ślimak, zacznij obracać tą blaszkę, która wchodzi w koło i zobacz czy gdzieś się nie blokuje. Najlepiej sprawdź też czy to w co wkłada się linka kręci się zgodnie z tym jak kręcisz blaszką. chyba dobrze to wytłumaczyłem 😛

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

corey93 dzięki za odpowiedź sprawdze wszystko tak jak mi poradziłeś 🙂

Anonimowy

Długo masz ten skuter? Wcześniej dzialało dobrze? Tak się dzieje, jeśli licznik był kręcony :mrgreen: Jeśli kupiłeś skuter nie dawno i od początku tak było, to możliwe że poprzedni właściciel kręcił go 🙂

Anonimowy

Koks ten skuter mam z 3 miesiące a jak go kupiłem to nie posiadać linki od licznika jak ja założyłem to działał od o do 50 km /h i łapać opór puźniej wsadziłem drugi raz to łapać inny zakres prędkości 🙁

Anonimowy

ojj. coś mi się wydaję, ze licznik był kręcony :P, mogła się też ta sprężynka zepsuć, która napędza strzażke

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie