Problem z lewym kierunkowskazem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Problem z lewym kierunkowskazem

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Wojtek 1 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MikiRider
    MikiRider
    Użytkownik

Witam, mam Hondę PCX 125 z 2015 roku, skuter pochodzi z Angli, na zimę akumulator leżał w domu i gdy po przeglądzie na sezon zacząłem jeździć zaczął się zacinać lewy kierunek i na awaryjnych działa tylko prawy, teraz już wcale mi nie działa, próbowałem psikania kontankt sprayem ale nic nie pomogło, ktoś wie o co chodzi?

Mackiewicz
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przerywacz? przełącznik? mamy zgadnąc?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Wojtek
    Użytkownik

Czołem MikiRider,
    mam identyczny problem w swoim PCX 2016, powiedz mi proszę czy i jak sobie poradziłeś z powyższą dolegliwością.
    Pozdrawiam.
    Wojtek

Pozdrawiam.

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Wojtek
    Użytkownik

Czołem,
    fyi, odebrałem skuter z serwisu, przyczyną okazały naderwane kabelki przy przełączniku (ktoś, kiedyś musiał za nie szarpnąć).
    Przegląd całej instalacji kosztował mnie 200,- (w MOTORZEPA Gdynia – polecam)
    Pozdrawiam.
    Wojtek

Pozdrawiam.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie