! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z kopką

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.

Mam taki problem. ponieważ zacina mi się kopka. Zostaje na dole i tyle trzeba w nią uderzyć z 2 strony żeby odbiła. Wiecie czego może być to wina ?

Pozdrawiam.

Anonimowy

Ale się ona blokuje czy nie wracałą Jak nie wraca to kompresja a jak blokuje to może zbierak czy jak to się tam nazywa (taki półksiężyc)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Zostaje po porostu na dole 🙂 Czyli chyba blokuję. A półksiężyc od właśnie stopki czy ten co jest nad wariem ? Da się w ogóle dostać do tego jakiś zamiennik ?

Anonimowy

Jak nie wraca to kompresja

albo pękła mu spreżyna 😎

A jak się blokuje to na półksiężycu kopki moze być za mało smaru i dlatego się blokuje.

Anonimowy

W sumie stało się to jakiś czas po tym jak trochę wyczyściłem go z „osadu” który był w przekładni. Więc jutro przesmaruję go trochę. Dziękuje za rady.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

To, ze kopka nie wraca to nie musi byc od razu wina slabej kompresji. U mnie tez tak bylo, ze wracala po malu albo wcale, ale nie zacinala się tzn. można bylo ja bez problemu noga wrocic, po prostu wez WD-40 i popryskaj tu i owdzie. Moze tez byc tak jak pisza koledzy wyzej, jeśli nie wraca za kazdym razem to mogla sprezynka spasc.

Anonimowy

Przyczyna mogą być pęknięte zębatki od kopniaka … 😉 u mojego kumpla tez tak jest… kopie i mu zostaje na dole kopniak bo zębatki pęknięte i nie łapie… ➡ sprawdź w razie czego.. jak cos to nie są duże pieniądze.. a jak nie to nasmaruj zębatkę tez przez chwile miałem taki problem posmarowałem i po sprawie

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie