problem z kiesunkami

Witam !
Mam pytanie ponieważ gdy kupiłem mój skuter ciągle mam problem z migaczami.
Mój problem polega na tym że jak jadę i włączam migacz do skrętu to nie miga tylko świeci a jak przed odpaleniem skutera włączę kierunkowskaz to jest dobrze tylko przy jeździe tak mam i nie wiem co mam zrobić czy wymienić regulator napięcia czy przerywacz.

Ps. Mój skuter to peugeot vivacity i jak by ktoś wiedział gdzie znajduje się przerywacz oraz regulator napięcia w tym skuterze .

Dzięki i proszę o pomoc ...

dobra przerywacz zlokalizowany regulator napiecia tez,wszystkie styki przeczyszczone pisprawdzane .myslalem ze juz jest ok ale nie jest gdy pojezdze i tak jakby skuter sie nagrzeje to prawe kierunki nie migaja a lewe tak nie wie nikt co jeszcze moge zrobic prosze o pomoc

- zobacz czy przełącznik kierunkowskazów podaje prąd na przerywacz dla jednej i drugiej strony (sprawdź przełącznik)
- zobacz czy kierunki sie zapalają zasilane wprost ze źródła prądu (czy obwody całe i sprawne)
- zobacz/zmierz jaki prąd idzie z regulatora na obwód stało prądowy (może za duży albo za mały)

- ew. wymień przerywacz

aha zaraz uciekam do piwnicy ale raczej przelacznik dziala na 100procent bo gdy jest wylaczony skuter to kierunki dzialaja. jak jade z kilometr dzialaja a gdy juz nagrzeje sie bardzo to nagle znika jeden i pali sie stale

sprawdzone niby ok jest wiec przerywacz do wymiany??????

SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNOSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM GOWNO

up............

tu nie ma co up. mozliwości są wyczerpane
lecisz i sprawdzasz to co było wymienione wczesniej