problem z kierunkowskazem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    wodka85
    Użytkownik

witam

mam problem z kierunkowskazami , tzn gdy włączam prawy kierunek to przycisk nie chce się zatrzasnąć w prawej pozycji i muszę go cały czas trzymać w prawej pozycji by zasygnalizować chęć zakrętu w prawo co bywa czasem kłopotliwe i denerwujące , chociaż czasami załapuje, takiego problemu nie mam z lewym kierunkiem a to ten sam przycisk tylko że przesuwasz go w lewo , jak myślicie co mogło się stać i co ewentualnie należało by wymienić ?
    mój skuter to yamaha cygnus 2009

Im_Jurek
    Użytkownik

Obawiam się że musiało coś w włączniku pęknąć z tego mechanizmu
    , wtedy do wymiany, najwyżej możesz przeczyścić i nasmarować, ale nie wiem czy to coś da

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Lukario
    Użytkownik

mam tak samo ostatnio i jest to wina przełącznika

krzysiek25804
    Użytkownik

Panie sprawdzs sobie włącznik .. moze na deszczu stał i sie cos zepsuło..

wodka85
    Użytkownik

krzysiek ale ja mam to od dłuższego czasu, poza tym światła działają normalnie , normalnie migają , tylko po prostu przycisk się nie blokuje w prawej pozycji a za to w lewej normalnie , dodatkowo dodam że czasami , jak bardzo delikatnie i z wyczuciem wsuwam prawy to i załapie ale w czasie jazdy nie mam na to czasu i wyczucia więc musze go trzymać w prawej pozycji by sygnalizowało a to jest po prostu niewygodne , może jakiś mały plastik w przycisku po prawej stronie się złamał i nie zatrzaskuje właściwie , jak będe miał czas to rozbiore przedni panel

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button