problem z kierunkowskazem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery problem z kierunkowskazem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wodka85 wodka85 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

witam

mam problem z kierunkowskazami , tzn gdy włączam prawy kierunek to przycisk nie chce się zatrzasnąć w prawej pozycji i muszę go cały czas trzymać w prawej pozycji by zasygnalizować chęć zakrętu w prawo co bywa czasem kłopotliwe i denerwujące , chociaż czasami załapuje, takiego problemu nie mam z lewym kierunkiem a to ten sam przycisk tylko że przesuwasz go w lewo , jak myślicie co mogło się stać i co ewentualnie należało by wymienić ?
    mój skuter to yamaha cygnus 2009

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

Obawiam się że musiało coś w włączniku pęknąć z tego mechanizmu
    , wtedy do wymiany, najwyżej możesz przeczyścić i nasmarować, ale nie wiem czy to coś da

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

mam tak samo ostatnio i jest to wina przełącznika

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe krzysiek25804
    krzysiek25804
    Użytkownik

Panie sprawdzs sobie włącznik .. moze na deszczu stał i sie cos zepsuło..

Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

krzysiek ale ja mam to od dłuższego czasu, poza tym światła działają normalnie , normalnie migają , tylko po prostu przycisk się nie blokuje w prawej pozycji a za to w lewej normalnie , dodatkowo dodam że czasami , jak bardzo delikatnie i z wyczuciem wsuwam prawy to i załapie ale w czasie jazdy nie mam na to czasu i wyczucia więc musze go trzymać w prawej pozycji by sygnalizowało a to jest po prostu niewygodne , może jakiś mały plastik w przycisku po prawej stronie się złamał i nie zatrzaskuje właściwie , jak będe miał czas to rozbiore przedni panel

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie