Problem z kierunkowskazami zipp pro 50

Witam
Mam taki problem ponieważ mam zamontowane ledowe kierunowskazy w zipp pro 50 i działały cały czas dobrze do puki nie odłączyłem akumulatora do ładowania, podłączyłem spowrotem akumulator i kierunkowskazy działają tylko podczas jazdy i to słabo proszę o pomoc

Próbowałeś odłączyć i podłączyć konektory ?

bezpiecznik sprawdzałeś?

Jeżeli kierunkowskazy działają tylko podczas jazdy i to słabo to oznacza to nie więcej niż to, że nie mają zasilania z akumulatora i zasilanie idzie z prądnicy. Z akumulatora masz 1 przewód czarny i 2 czerwone, jeden cieńszy drugi grubszy. Grubszy przewód idzie przekaźnik rozrusznika a cieńszy w instalację. Sprawdź bezpiecznik na cieńszym przewodzie jak wspomniał Wombat. Jeżeli bezpiecznik będzie ok to idź po tym czerwonym cienkim przewodzie aż znajdziesz rozgałęzienie i dalej szukaj gdzie idą przewody. Za licznikiem masz przerywacz kierunkowskazów, weź miernik i sprawdź czy na przełączniku od kierunkowskazów na środkowym pinie jest napięcie po przekręceniu zapłonu w pozycję ON. Jeżeli nie to idź za tym środkowym przewodem aż do miejsca gdzie jest podłączony i w tym miejscu również zmierz czy jest napięcie i tak szukaj, w którym miejscu napięcie się pojawi, jak już znajdziesz to szukaj przerwanego przewodu na tej ścieżce. Sprawdź jeszcze czy aby napewno zacisk “-” akumulatora ma kontakt z masą pojazdu.