Problem z kierunkowskazami zipp pro 50

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #678508
  Seba
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Witam
  Mam taki problem ponieważ mam zamontowane ledowe kierunowskazy w zipp pro 50 i działały cały czas dobrze do puki nie odłączyłem akumulatora do ładowania, podłączyłem spowrotem akumulator i kierunkowskazy działają tylko podczas jazdy i to słabo proszę o pomoc

  #678509
  Danonek
  Uczestnik
  • Postów: 40

  Próbowałeś odłączyć i podłączyć konektory ?

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #678513
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 905

  bezpiecznik sprawdzałeś?

  #678520
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 997

  Jeżeli kierunkowskazy działają tylko podczas jazdy i to słabo to oznacza to nie więcej niż to, że nie mają zasilania z akumulatora i zasilanie idzie z prądnicy. Z akumulatora masz 1 przewód czarny i 2 czerwone, jeden cieńszy drugi grubszy. Grubszy przewód idzie przekaźnik rozrusznika a cieńszy w instalację. Sprawdź bezpiecznik na cieńszym przewodzie jak wspomniał Wombat. Jeżeli bezpiecznik będzie ok to idź po tym czerwonym cienkim przewodzie aż znajdziesz rozgałęzienie i dalej szukaj gdzie idą przewody. Za licznikiem masz przerywacz kierunkowskazów, weź miernik i sprawdź czy na przełączniku od kierunkowskazów na środkowym pinie jest napięcie po przekręceniu zapłonu w pozycję ON. Jeżeli nie to idź za tym środkowym przewodem aż do miejsca gdzie jest podłączony i w tym miejscu również zmierz czy jest napięcie i tak szukaj, w którym miejscu napięcie się pojawi, jak już znajdziesz to szukaj przerwanego przewodu na tej ścieżce. Sprawdź jeszcze czy aby napewno zacisk „-” akumulatora ma kontakt z masą pojazdu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button