problem z kierunkowskazami

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #638492 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

witam posiadam od paru dni skuterka piaggio zipp t 4 z 2005 roku kupiłem go za gorsze trochę zaniedbany i mam problem z kierunkowskazami, może ktoś mi pomoże kierunkowskaz nie chce migać i co chwilę palą się wszystkie żarówki od kierunkowskazów może mi ktoś coś doradzić inne światła działają pozdrawiam

#638497 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

posiadasz skuterek nie skuterka.
    a w kierunkach masz albo zwarcie albo padniety przerywacz – o ile napięcia w instalacji masz prawidłowe. albo ktoś w to wsadził łapy i jest coś namieszane w kablach ,powsadzane ledy na typowym przerywaczu..itd..itd

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#638500 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

własnie nie mogę zlokalizować tego przerywacza skuter mam porozbierany a przerywacza nie widać ,ledów żadnych niema a możesz mi podpowiedzieć jak mogę sprawdzić napięcie w instalacji

#638501 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

jeszcze mam pytanko jakby napięcie było nie prawidłowe to by się wszystkie żarówki paliły

#638507 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

paliły czy przepalały? bo tak nie bardzo wiadomo co autor ma na myśli?
    Paliły by się – wytrzymują troche więcej niż 12-14,7V wiec mogą się palić normalnie a już tym bardziej niższe napięcia.
    Przerywacze najczęściej są pod czasz przednią skutera – niekoniecznie łatwo dostepne.

#638535 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

przepaliły się skuter mam rozebrany z plastików do malowania na przodzie nic nie ma

#638536 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

wstawił bym fotki rozebranego przodu ale nie wiem jak tu się wstawia zdjęcia

#638538 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

postimage.org

#638642 Reply
    Tweet
    Uczestnik
    • 0

Wpisz sobie w google „przerywacz kierunkowskazów piaggio zip” będziesz wiedział czego szukasz

#638717 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3
    #638718 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3
    #638721 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3
    #638740 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

ja bym szukał na kablu od kierunkowskazów…

#638760 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

cały motor mam rozebrany i nigdzie nie widać czy to możliwe że ten typ nie ma przerywacza a te aluminiowe pudełko z wtyczką to co to jest jakis regulator napięcia cewka

#638761 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nie jest możliwe żeby model nie miał przerywacza ale jest mozliwe że twoja sztuka nie ma przerywacza bo ktoś go wyjął – dlatego nie miga.
    ściągnij schemat od skutera z neta i szukaj miejsca gdzie powinien być..

#638776 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

ciężko znaleźć ten schemat ja już myślę żeby od nowa przeciągnąć kable kupić przerywacz co wy na to jakiś schemat kierunków się znajdzie a propo cos czytałem że niektóre skutery nie mają przerywacza tylko jakoś to jest połączone z regulatorem napięcia juz sam nie wiem

#638780 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

przekopałem cały internet i podobno ten typ ma wbudowany przerywacz w regulator napięcia a możecie mi powiedzieć czy ten regulator napięcia to te aluminiowe pudełko przy kierownicy co no foto podobno można założyć najtańszy przerywacz i będzie działało tylko może mi ktoś podpowiedzieć w które miejsce i jak go podłączyć

#639266 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

temat do zamknięcia regulator napięcia był wadliwy jednak nikt mi nie pomógł na tym forum każdy mówił że musi byc przerywacz a był w regulatorze pozdrawiam

#639268 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

czyli był i był wadliwy. tyle że był w regulatorze napięcia. jakbys mial schemat to byś to zobaczył od razu.

#639324 Reply
    burza
    Uczestnik
    • 3

pewnie tak pozdrawiam

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: problem z kierunkowskazami
Twoje informacje:

Back to top button