Problem z kategorią AM ?

Witam, Mam 14 lat ukończone w Kwietniu, mam swój motor, ale niestety nie mogę nim jeszcze wyjechać na drogę. Mieszkam na mazurach i nie mam kompletnego gdzie ? jak ? i szybko zdać prawo jazdy AM ? i jaki to jest koszt ? Czy mogę zdać w policji ? proszę o pomoc.

pozdrawiam.

Prawo jazdy robisz normalnie jak każde inne, czyli szkoła nauki jazdy.
Jaki koszt to nie wiem, wszędzie inaczej.
Zdajesz w dowolnym ośrodku WORD.
Ale z tego co wiem, jest kłopot z osobami uprawnionymi do egzaminowania na kat. AM więc raczej będziesz miał problem.
Znajdź sobie w okolicy jakąś szkołe i po prostu dowiedz się wszystkiego.

A czy jest możliwość na zdania na policji ??

NIE, nie ma jak słyszałem tylko zostaje world, jak napisał kolega wyzej zdajesz jak inne prawo jazdy ;)

Z tego co wiem, AM jest darmowe, ale może się mylę.

Fil napisał:

Z tego co wiem, AM jest darmowe, ale może się mylę.

Chyba żartujesz !! Kurs na AM kosztuje ok. 500 zł , egzamin (teoria + praktyka) ok. 200 zł, badania lekarskie 50 zł i wyrobienie dokumentu 100 zł. Więc nie wypisuj takich bzdur bo potem powstają setki postów na forum , o tym że niby AM jest darmowe.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale kiedyś czytałem, że za AM nie umieszcza się wpłaty.

U mnie dwie szkoły w mieście mają w ofercie prawo jazdy am, jeszcze nikt u nich nie zdawał. Kurs 500 zł.

AM i inne odmiany A wprowadzono właśnie po to, żeby nie były darmowe.

Inne odmiany ?
Ogólnie pomysły z prawkiem są dosyć dobre, jednak sposób, w jaki nasz "rząd" takowe pomysły wprowadził...
Wiele instruktorów w elkach są zwalniani, gdyż nie ma chętnych na prawko :P