Problem z karterem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Aaron
    Użytkownik
    • 16
    • 46Postów:

MAm pekniety prawy karter w bassie.chciałbym go wymienic tylko nie chce niczego zrabac.Czytałem na forach i jedni piszą ze duzo roboty a inni że mało.Mechanik za wymaine karteru bierze 100.Chciałbym sie dowiedzieć czy oplaca sie samemu w to bawic czy nie.A jeszcze ciezko mi odpala.podejrzewam ze to iglica ale nie wiem.dzieki za wszystkie podpowiedz

DooOminO
    Użytkownik
    • 56
    • 1 610Postów:

Jak sie znasz to napewno sie opaca..

dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

Jak przedmówca pisze jak znasz się to rób. Jeśli posiadasz odpowiednie narzędzia, ściągacze do łożysk i masz zaplecze, wiesz jak to robić to owszem. Jeśli nigdy nie widziałeś jak rozpołowić silnik to nie bierz się za to.

enter1978
    Użytkownik
    • 19
    • 579Postów:

Jaki to silnik?. Jak 4t to która część jest pęknięta, ta co się olej wlewa?, czy głębiej prawy karter, Jeśli ten dekiel który ma wlew oleju i jest w nim simering uszczelniajacy czop wału, to wymienisz to bez rozkręcania silnika,w ogóle z ramy go nie trzeba wyciągać.

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

enter1978 napisał:

Jaki to silnik?. Jak 4t to która część jest pęknięta, ta co się olej wlewa?, czy głębiej prawy karter, Jeśli ten dekiel który ma wlew oleju i jest w nim simering uszczelniajacy czop wału, to wymienisz to bez rozkręcania silnika,w ogóle z ramy go nie trzeba wyciągać.

“MAm pekniety prawy karter w bassie” Silnik 139QMB. Tak jak koledzy wyżej – jeśli wiesz jak i masz narzędzia to możesz spróbować sam ale jeśli nie wiesz co i jak lepiej oddaj to komuś.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button