Problem z Kartą motorowerową.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #42945
  meegas
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam.

  Mam problem ponieważ mieszkam w Uk, gdzie jazda na skuterze 50cc jest legalna od 16 roku życia, jednaj chciałem zrobić sobie kartę żeby jeździć skuterem w wakacje, w Polsce.
  Więc mama taki problem ponieważ kartę wydaje Dyrektor szkoły w Polsce ponieważ w Anglii ten dokument nie funkcjonuje, a więc czy mogę dostać ten dokument w innym miejscu, jakimś urzędzie, bo problem polega na tym że ja w Polsce do żądnej szkoły nie uczęszczam, ostatecznością było by poproszenie dyrektora gimnazjum w którym byłem o wydanie tego dokument.

  Pozdrawiam.

  #42949
  roomcajz
  Uczestnik
  • Postów: 1 073

  proponuję zadać pytanie na forum prawniczym. nie wiem dokładnie ale jeśli mieszkasz na stałe w UK i masz jakiś dokument który to potwierdzi to BYĆ MOŻE nie będziesz potrzebował takiej karty…. tak jak jest np z jazdą autem z kierownicą po prawej stronie w PL- jak zarejestrowany w UK to można jeździć…..ale wybadaj sprawę, może skontaktuj się z wydziałem komunikacji w PL albo policją jak ugryźć temat.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #42954
  degename
  Uczestnik
  • Postów: 990

  Kurs w szkole nauki jazdy, potem egzamin WORD. Chyba. Zaraz sprawdzę.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button