problem z iskrą

Witam. Jestem Posiadaczem rometa 767 4t. Ostatniomiałem problem z iskrą. Wgl jej nie było. Kupiłem nową cewkę wraz z fajką itd. Niestety iskry jak nie bylo tak nie ma. Gdy odpiąłem bialo-czarny kabelek od moduła to iskra sie pojawiła i była idealna. Skuter odpalil tylko nie mogłem go zgacis bo ten kabelek odpowiadał za gaszenie silnika ;) jak zrobic zeby wszsystko było jak dawniej? aaa i swiece tez wymienialem.

Ja miałem ten sam problem. U mnie przyczyną był popsuty czujnik przy stopce bocznej.

z tym , ze ja juz czujnika nie mam 2 lata , wyrwane z kostki kable , i te kostki od tej stopki bocznej ;)

widze , że mało tutaj wygadanych użytkowników ;)

wygadanych dużo, wróżek mniej

zobacz gdzie idzie biało-czarny kabelek i będziesz wiedział wszystko. To co jest na końcu tego kabelka nie działa jak powinno

Pewnie na końcu jest moduł;)

Ooo, Krzychu się obudził! Wyspałeś się? ;D

Idź się pobaw kulkami kocie, bo jak nie to poszczuje cię psem:D
I nie spałem tylko zawszony egzamin pisze, jeszcze jutro i można spać do końca czerwca;)

Cfaniak, jak zawsze. :-)

Weś mnie nie wkulwiaj:P Kto wymyśla takie pytania z przyrodniczego, chyba ty!!!:D

No i jak autorze, doszedłeś po nitce do kłębka?;)

O żesz Ty! A na kierunek o zacięciu filozoficznym się aby nie wybierasz w przyszłości? Bo predyspozycje w tym kierunku jakieś masz. I miałbyś tam więcej dup niż taki statystyczny sedes. ;-)