! Forum Skutery Problem z Iskrą

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Czervony
    Czervony
    Użytkownik

Witam Posiadam Kymco Vitality 4T które z dnia na dzień straciło iskrę sprawdziłem wszystkie kable są ok akumulator naładowany na max bezpieczniki są dobre cewki od iskrownika też sprawdzałem są okej wymieniłem cewkę z fajka i regulator napięcia świece mam dobre sprawdzałem na 2 i maja napięcie xD od kolegi pożyczyłem moduł zapłonowy i też nic nie ma iskry proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jeszcze raz załóż setny taki sam post to na pewno Ci ktoś pomoże.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

ja odnoszę wrażenie, że tu się zrobił Serwisowo.com…

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Czujnik przy stopce nie jest zepsuty? Alarm działa poprawnie? Wymieniłeś cewkę z fajką, a sprawdziłeś przy tym przewód wysokiego napięcia? Pytam bo czasami nowe są źle zamontowane.

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

lucek71 napisał:

ja już to dawno zauważyłem , zakładają konta by tylko się pytać co zepsute i jak naprawić , tylko że to takie lenie że nawet im się poszukać nie chce – a tematy były już prawie o wszystkim ( paliwie , iskry , gaźnik itd. )

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mario1 napisał:

lucek71 napisał:

ja już to dawno zauważyłem , zakładają konta by tylko się pytać co zepsute i jak naprawić , tylko że to takie lenie że nawet im się poszukać nie chce – a tematy były już prawie o wszystkim ( paliwie , iskry , gaźnik itd. )

Święte słowa.

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

No to powiedzcie, w czym Wasze wpisy są pomocne?

Kolega ma faktyczny problem. Posprawdzał wszystko co się sprawdza gdy nie ma iskry, wszystko wydaje się być w porządku, a jednak nie jest. To byłby problem i dla doświadczonego mechanika.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przecież nikt mu tego nie wywróży przez monitor, może źle sprawdził

1)Świece mają ustawioną prawidłową przerwę?
    2)Moduł, który sprawdzałeś jest odpowiedni do Twojego skutera?
    3)Sprawdziłeś cały obwód? Wszystkie styki są dobre?
    4)Sprawdzałeś przez kopkę tą iskrę?
    5)Sprawdzałeś czujnik bocznej stopki?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zauważyliście, że w okresie zimowym dziennie może dochodził 1 nowy temat, a teraz gdy jest ciepło to nagle się posypało tych tematów? I głównie wszystko zaczyna się od „nie działa”, „przestał działać”, „straciło iskrę”, „nie ładuje”, „nie odpala”

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie