Problem z iskrą i zapłonem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z iskrą i zapłonem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dadaśko Dadaśko 3 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #628128 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dadaśko
    Dadaśko
    Użytkownik

Witam! kupiłem skuter który stał rok czasu odpaliłem na rozrusznik wszystko było dobrze. Na drugi dzień już nie zakrecił rozrusznikiem, ładowałem aumulator i nic. Kopnik mam zepsuty wiec nie mam jak na kopa odpalic. podlaczylem bezposredio akumulator do rozrusznika to raz jest iskra raz nie. co to może byc może moduł zapłonowy?

#628129 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak podłączysz akumulator do rozrusznik to zasilasz rozrusznik a nie reszte układu zapłonowego.
    sprawdź bezpiecznik, stacyjke – czy przełącza

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #628130 Odpowiedź
    Dadaśko
    Użytkownik

Ale jak rozrusznik kreci to prad na swiece idzie z koła magnesowego

#628131 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jesteś pewny że na świece? a moduł zapłonowy to po co tam jest w tej instalacji?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #628132 Odpowiedź
    Dadaśko
    Użytkownik

skoro przez dluzszzy czas byla iskra i palil jak podlaczalem bezposrednio akumulator na rozrusznik to znaczy ze prad dochodzi do niej

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z iskrą i zapłonem
Informacje o Tobie: