Problem z honda cr250 zalewa świece

Witam mam problem nie dawano kupiłem hondę cr250 1998r I tak raz pali za pierwszym A w 2 dniu już nie chce wcale zapalić Nie wiem o Co chodzi czy jej zimno czy co haha tak sprawdziłem świecę zalewa w krecilem od nowa 2 raz kopie znów zalana I czym jest to spowodowane świecą czy gaznikiem kupiłem nową świece iskra jest Ale i tak nie chce zapalic

a jaka kompresja? cylinder oryginalny czy wynalazek? coś o historii napraw wiesz?

Wczoraj odplila za pierwszym dziś znów nie chce zapalic zalewa Ale odpaliłA z po pychu Ale przejechałem 100 metrów I zgasł I nie chce odpalić kompresja zajebista niesty nie wiem nic o historii napraw cylinder oryginalny Ale do środka nie zaglądałem sorki że tak późno odpowiedziałem Ale dużo spraw na głowie

Wczoraj odpaliła za pierwszym dziś znów nie chce zapalić zalewa Ale odpaliła z po pychu Ale przejechałem 100 metrów I zgasł I nie chce odpalić kompresja zajebista niesty nie wiem nic o historii napraw cylinder oryginalny Ale do środka nie zaglądałem sorki że tak późno odpowiedziałem Ale dużo spraw na głowie

Proponuję używać interpunkcji, bo ciężko się czyta to co piszesz. Kompresja zaj**ista tzn. ile dmucha w barach? Po pierwsze gaźnik na stół, rozkręcić, wyczyścić, przedmuchać, wsadzić z powrotem wyregulować. Skoro zalewa Ci swiecę, sprawdziłbym w pierwszej kolejności zaworek w komorze pływakowej.

Co to znaczy zajebista kompresja ? Ile Bar dmucha ? Mierzyłeś to w ogóle ?