Problem z honda cr250 zalewa świece

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Problem z honda cr250 zalewa świece

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  dominik 2 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #699665 Odpowiedź

Dominik

Witam mam problem nie dawano kupiłem hondę cr250 1998r I tak raz pali za pierwszym A w 2 dniu już nie chce wcale zapalić Nie wiem o Co chodzi czy jej zimno czy co haha tak sprawdziłem świecę zalewa w krecilem od nowa 2 raz kopie znów zalana I czym jest to spowodowane świecą czy gaznikiem kupiłem nową świece iskra jest Ale i tak nie chce zapalic

#699667 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jaka kompresja? cylinder oryginalny czy wynalazek? coś o historii napraw wiesz?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #700402 Odpowiedź

Dominik

Wczoraj odplila za pierwszym dziś znów nie chce zapalic zalewa Ale odpaliłA z po pychu Ale przejechałem 100 metrów I zgasł I nie chce odpalić kompresja zajebista niesty nie wiem nic o historii napraw cylinder oryginalny Ale do środka nie zaglądałem sorki że tak późno odpowiedziałem Ale dużo spraw na głowie

#700415 Odpowiedź

dominik

Wczoraj odpaliła za pierwszym dziś znów nie chce zapalić zalewa Ale odpaliła z po pychu Ale przejechałem 100 metrów I zgasł I nie chce odpalić kompresja zajebista niesty nie wiem nic o historii napraw cylinder oryginalny Ale do środka nie zaglądałem sorki że tak późno odpowiedziałem Ale dużo spraw na głowie

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z honda cr250 zalewa świece
Informacje o Tobie: