Problem z honda cr250 zalewa świece

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Dominik
    Gość

Witam mam problem nie dawano kupiłem hondę cr250 1998r I tak raz pali za pierwszym A w 2 dniu już nie chce wcale zapalić Nie wiem o Co chodzi czy jej zimno czy co haha tak sprawdziłem świecę zalewa w krecilem od nowa 2 raz kopie znów zalana I czym jest to spowodowane świecą czy gaznikiem kupiłem nową świece iskra jest Ale i tak nie chce zapalic

Wombat
    Moderator

a jaka kompresja? cylinder oryginalny czy wynalazek? coś o historii napraw wiesz?

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Dominik
    Gość

Wczoraj odplila za pierwszym dziś znów nie chce zapalic zalewa Ale odpaliłA z po pychu Ale przejechałem 100 metrów I zgasł I nie chce odpalić kompresja zajebista niesty nie wiem nic o historii napraw cylinder oryginalny Ale do środka nie zaglądałem sorki że tak późno odpowiedziałem Ale dużo spraw na głowie

dominik
    Gość

Wczoraj odpaliła za pierwszym dziś znów nie chce zapalić zalewa Ale odpaliła z po pychu Ale przejechałem 100 metrów I zgasł I nie chce odpalić kompresja zajebista niesty nie wiem nic o historii napraw cylinder oryginalny Ale do środka nie zaglądałem sorki że tak późno odpowiedziałem Ale dużo spraw na głowie

ejzi50
    Uczestnik

Proponuję używać interpunkcji, bo ciężko się czyta to co piszesz. Kompresja zaj**ista tzn. ile dmucha w barach? Po pierwsze gaźnik na stół, rozkręcić, wyczyścić, przedmuchać, wsadzić z powrotem wyregulować. Skoro zalewa Ci swiecę, sprawdziłbym w pierwszej kolejności zaworek w komorze pływakowej.

Szumek811
    Uczestnik

Co to znaczy zajebista kompresja ? Ile Bar dmucha ? Mierzyłeś to w ogóle ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button