Problem z glowica halasuje uklad wydechowy

Witam. Posiadam skuter firmy "ZIPP" "STEED 50" mam problem z głowicą tzn. hałasuję układ wydechowy czy jest jakiś sposób żeby to naprawić czy trzeba kupić nowa??. Proszę o szybka odpowiedz:)

Z góry dzięki za odpowiedz:)

Sprecyzuj, co masz na myśli pisząc że "hałasuje". Coś brzęczy? Czy może po prostu pracuje głośniej niż dotąd?

Sprawdź czy nie wydmuchało uszczelki wydechu. Zawory są poprawnie ustawione?

Pracuje głośniej.

Chodzi głośniej nawet jak zmieniłem wydech na drugi i dałem uszczelki. Jest uszczelka zawory są dobrze ustawione: na wlotowym 0.2 na wylotowym 0.1 z tego co wiem i mówili mi koledzy jest dobrze. Układ wydechowy gdy schodzi z obrotów to strzela i hałasuje strasznie. Ale jeden plus to słychać że się rozpędza:)

Jest zmieniony tłok na osiemdziesiątkę i czy to może też ma jakiś wpływ na to??

wlotowy ma mieć 0,5mm a wylotowy 0,6 nie słuchaj kolegów

Nie słuchaj Fubu2PL bo jak widzę nie ma pojęcia o niczym,a na pewno już nic nie wie na temat luzów zaworowych.Luz na zaworze dolotowym powinien wynosić 0,05 mm a zaworu wylotowego 0,06 mm.

Zawory mam ustawione na wlotowym 0.05 a na wytolowym mam 0.06 i dalej hałasuje.

W moim chinolu też strzelał gdy schodził z obrotów, ale była za bogata mieszanka.Opuściłem o jeden ząbek iglicę wyregulowałem gaźnik i po kłopocie.

driver napisał:

Pracuje głośniej.

Jest zmieniony tłok na osiemdziesiątkę i czy to może też ma jakiś wpływ na to??

Może mieć wpływ, z większym cylindrem musi pracować głośniej. Nie wiem co prawda, jak głosno teraz pracuje, ale jeśli nie budzi całego osiedla, to nie jest źle.