Problem z glowica halasuje uklad wydechowy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    driver
    Użytkownik
    • 8
    • 17Postów:

Witam. Posiadam skuter firmy „ZIPP” „STEED 50” mam problem z głowicą tzn. hałasuję układ wydechowy czy jest jakiś sposób żeby to naprawić czy trzeba kupić nowa??. Proszę o szybka odpowiedz:)

Z góry dzięki za odpowiedz:)

agentmb
    Uczestnik
    • 2
    • 295Postów:

Sprecyzuj, co masz na myśli pisząc że „hałasuje”. Coś brzęczy? Czy może po prostu pracuje głośniej niż dotąd?

Sprawdź czy nie wydmuchało uszczelki wydechu. Zawory są poprawnie ustawione?

driver
    Użytkownik
    • 8
    • 17Postów:

Pracuje głośniej.

Chodzi głośniej nawet jak zmieniłem wydech na drugi i dałem uszczelki. Jest uszczelka zawory są dobrze ustawione: na wlotowym 0.2 na wylotowym 0.1 z tego co wiem i mówili mi koledzy jest dobrze. Układ wydechowy gdy schodzi z obrotów to strzela i hałasuje strasznie. Ale jeden plus to słychać że się rozpędza:)

Jest zmieniony tłok na osiemdziesiątkę i czy to może też ma jakiś wpływ na to??

Fubu2PL
    Użytkownik
    • 19
    • 593Postów:

wlotowy ma mieć 0,5mm a wylotowy 0,6 nie słuchaj kolegów

Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

Nie słuchaj Fubu2PL bo jak widzę nie ma pojęcia o niczym,a na pewno już nic nie wie na temat luzów zaworowych.Luz na zaworze dolotowym powinien wynosić 0,05 mm a zaworu wylotowego 0,06 mm.

driver
    Użytkownik
    • 8
    • 17Postów:

Zawory mam ustawione na wlotowym 0.05 a na wytolowym mam 0.06 i dalej hałasuje.

dargal
    Użytkownik
    • 1
    • 7Postów:

W moim chinolu też strzelał gdy schodził z obrotów, ale była za bogata mieszanka.Opuściłem o jeden ząbek iglicę wyregulowałem gaźnik i po kłopocie.

agentmb
    Uczestnik
    • 2
    • 295Postów:

driver napisał:

Pracuje głośniej.

Jest zmieniony tłok na osiemdziesiątkę i czy to może też ma jakiś wpływ na to??

Może mieć wpływ, z większym cylindrem musi pracować głośniej. Nie wiem co prawda, jak głosno teraz pracuje, ale jeśli nie budzi całego osiedla, to nie jest źle.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button