Problem z gaźnikiem ciąg dlaszy….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z gaźnikiem ciąg dlaszy….

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Zmieniłem dyszę na 90. I jak jadł to mi go czasem zdławia…..i potem dalej i co jakiś czas. Rano mi słabo palia jak jest rozgrzany to pali za pierwszym obrotem. Czy to za duża dawka paliwa ? PS: Stożek i 60 ccm

Anonimowy

musisz kombinować z regulacją gaźnika, daj iglice na najniższy ząbek to będzie miał więcej paliwa i zobacz czy jest jakaś poprawa, jeśli tak to znaczy że za dużo powietrza jeśli będzie jeszcze gorzej daj iglice na najwyższy ząbek wtedy będzie mniej paliwa i takim sposobem będziesz wiedział czego jest za dużo.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

No teraz miałem najniższy ząbek (iglica wysoko) to miał dużo paliwa. Jutro sprawdzę na tej najwyższej bo teraz czasu za nie mam za bardzo.

Anonimowy

Wykręć świecę i zobacz czy jest czarna, czy jaka, ogólnie sprawdź jej barwę i wtedy ocenisz czy dostaje za dużo, czy za mało paliwa.

Anonimowy

Sprawdzł świecą jeszcze. PodLy był mi jeszcze powiedział tylko jedno….. jaki kolor jest gdy za dużo a jak za mało paliwa. Dziś tylko świecą bo mi wczoraj podkładka od iglicy wystrzeliża w śróbki i nie wiem gdzie jest 😀 Jeśli się da kupić bez iglicy to kupić 3 od razu

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Swieca ma mieć kolor kawy z mlekiem, lekko brązowy, jeśli jest jaśniejszy bardziej pod biel podchodzi to za mało paliwa jeśli kolor jest ciemniejszy czyli np. ciemny brąz to skuter dostaje za dużo paliwa.

Anonimowy

Sprawdziżem świecą no i jest czarno-czarna :PP Jak kupić te podkładki od iglicy to zmienić na minimum i sprawdźł jak będzie

Anonimowy

jak jest całkowicie czarna może dostawałza dużo oleju albo świeca ma za nisk? ciep?otą i się nie oczyszcza, wyczytałem to z pewnego artykułu ;p

Anonimowy

Jak by się dodaważo benzyny do oleju to tak…. ale to 4T. A pierścienie mam nowe no to nie puszcza raczej oleju.

[ Dodano: 2008-08-16, 13:52 ]
    Kupiłem tą zawleczk? od iglicy i zmieniłem dawkę na tą minimaln?. Było dobrze ale jak by za mała no i zmieniłem na nastąpn? i jest zaje*****e. Odpala od razu bez ?aski i chodzi dobrze na wyższych obrotach.
    Dają wszystkim pomógł!!!!!!

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie