PROBLEM Z F8

Tagi: ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Roman Tłuczykont
    Użytkownik

MAM PROBLEM Z MIGACZAMI .MIGAJĄ I SIĘ GUBIĄ…RAZ SA A RAZ ICH NIE MA..CO MOZE BYĆ PRZYCZYNĄ..ROZKRĘCALEM GO I SPRAWDZAŁEM KOSTKI I SĄ OK…PROSZE O POMOC…Z GÓRY DZIĘKI…POZDRAWIAM

madi
    Uczestnik

akumulator za słaby albo przerywacz uszkodzony.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Roman Tłuczykont
    Użytkownik

MADI AKUMULATOR JEST NOWY TO MOŻE PRZERYWACZ..TYLKO GDZIE TEN PRZERYWACZ SIĘ MOZE ZNAJDOWA C W F8? ROZKRĘCAŁEM GO WCZEŚNIEJ I NIE DOSZŁEM DO NIEGO.TAK TO JEST ZABUDOWANE ŻE JUZ POŁOWE SKUTERA ROZEBRA ŁEM…

peciula
    Użytkownik

a sprawdzałeś przełącznik??

Roman Tłuczykont
    Użytkownik

przełącznik jest ok bo odbija…

peciula
    Użytkownik

To że odbija nie oznacza że jest sprawny.

Kristop
    Uczestnik

Przełącznik czyści się w środku. Kolega w suzuki gs500 miał to samo, wyczyścił i działa:) A przerywacz jest z przodu:)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button