problem z elektryką w Routerze

Witam
Mam problem ze swoim skuterem (Router Sport)otóż przy próbie odpalania z rozrusznika po wciśnięciu manetki hamulca zapala się podświetlenie liczników.Po wciśnięciu przycisku startera słychać tylko tyknięcie.Natomiast w czsie jazdy silnik pracuje nie równo i są momenty kiedy gaśnie a wskazówka wskaźnika paliwa wariuje.Mechanik wymienił całą instalacje i dalej to samo.Proszę pomóżcie.Z góry dziękuje

Cóż, masz walniętą instalację i tyle... jeśli zamiast stopu świeci podświetlenie to... Nie chce wiedzieć jak on to podłączył... Pozatym jak odbierałeś od mechanika to nie sprawdzałeś skutera, że coś nie tak jest ? To ewidentna wina instalacji i niczego innego.

Stop też świeci

mechanik wymieniał instalację 2 razy i za każdym razem było to samo

posprawdzaj samemu kable wszystkie, ściągnij schemat i ze schematem w ręku sprawdź każdy kabel, gdzie wchodzi, gdzie wychodzi, możesz posłużyć się multimetrem.

dzięki

Ja mialem tez taki problem, ze urwal mi sie ten kabel przy blotniku ale wsadzilem go z powrotem(trzyma sie na zaciskach zobacz jak odkrecisz ta koncowke i zdejmiesz gumowa oslonke) i zlutowalem.Ale teraz mam problem bo zamontowalem nowa lampe od roxa a sa inne kabelki i zle podlaczylem i przestalo mi dzialac swiatla stop kierunki i rozrusznik teraz nei wiem co zrobic

Jakoś we wrześniu tamtego roku miałem problem ze skuterem (Router Pluss). Otóż przy nieudanej próbie odpalenia skuterka za pomocą rozrusznika było słychać właśnie tyknięcie. Ponadto nieustająco wariowały kierunkowskazy. Rozwiązaniem usterki okazała się wymiana akumulatora na sprawny.

o jednak problemem byla jedna schowana nie podlaczona kostka.Juz mam wszystko ok:)

Kiedy przy włączeniu świateł stop zapala się podświetlenie deski i światło pozycyjne przyczyną bywa źle włożona żarówka dwu włóknowa w tylnej lampie.