Problem z elektrycznym licznikiem w skuterze Peugeot streetzone 50 2t.

Witam, mam problem z elektrycznym licznikiem prędkości w moim skuterze Peugeot streetzone 50ccm 2t. Dokładniej mój błąd polega na tym, że nie pokazuje mi prędkości z którą jade cały czas na liczniku jest 0km/h, zaglądałem w licznik i nie ma tam nic przez co by mogło to nie działać wszystko podłączone żadnej wilgoci po prostu czysto. Jeżeli ktoś miał podobny błąd lub zna się trochę na elektronice to proszę o jakieś wskazówki co może być nie tak. Z góry dziekuję.

jeżeli ty się nie znasz na elektronice to wskazówki ci nic nie pomogą.
Skąd licznik bierze informacje o prędkości? Jest linka od koła lub skrzyni aż do licznika i w liczniku jest zamieniany ruch obrotowy linki na impulcy czy tez jest czujnik już przy kole a do licznika idę tylko kable?

No bo są tylko dwie opcje - albo jest zepsuty licznik ( i z tym raczej nic nie zrobisz) albo nie dostaje informacji o obrotach koła - i to jest kwestia układu który zamieni ruch koła na impulsy. A on jest albo przy kole (megnesik na tarczy i czujnik na sztycy) albo w liczniku (ślimak przy kole, magnesik na końcu linki w liczniku i czujnik tam)