problem z cieknącym gaźnikiem zipp vapor

Witam!
Potrzebuję pomocy ponieważ nie mam pojęcia dlaczego cieknie mi z gaźnika (ZIPP VAPOR : GY6 139QMB) z trzonka membrany pompki przyspieszania.
Załączam zdjęcie, miejsce z którego cieknie zaznaczyłem czerwonym kółkiem:

http://www.wrzucajfotki.pl/di-XJP1C3L1.jpg

Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś wie co to może być ponieważ ja nie mam już pojęcia choć trochę się na tym znam, jednak to mnie zagięło.
Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam!

Dawno nie byłem w tym miejscu gaźnika, ale... skoro cieknie, to rozmontuj i sprawdź uszczelnienia. Najpewniej na tym popychaczu jest oring (jednak, jak wspominałem, dawno tam nie zaglądałem i pewny nie jestem). Zajrzę u siebie dla pewności i potwierdzę jego obecność lub brak.
Druga, prawdopodobna przyczyna przeciekania to sama w sobie : membrana, może źle przylegać do dekla lub łoża, albo być uszkodzona( w tak małym stopniu, że jeszcze nie powoduje większych problemów, ale już cieknie podczas pracy). Pozdrawiam

dzieki za odpowiedź! ;)
Ja to już rozkręcałem i oglądałem kilka razy, wymieniłem tą małą okrągłą uszczelkę (tam jest jakaś dysza) i dalej cieknie, ale na popychaczu nie widziałem żadnego oringa, a ta membrana jest jakby troszkę odkształcona jednak dobrze przylega do gaźnika. Ale być może to wina membrany jak mówisz.