Problem z Aprilia Sr 50 ditech nie wchodzi na obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z Aprilia Sr 50 ditech nie wchodzi na obroty

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 7 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #674331 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik

Ja go będę dalej docierał tylko pod górki teraz nie chce podjeżdżać a do 60 rozpędziłem się 2 razy i więcej nie chciał jechać. A ten luz na tym wtrysku może być ??

#674336 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale może już nie ma co docierać, zmierz kompresje

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #674783 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik

Kompresja 13,5bar wymieniłem wtrysk na nowy oryginalny teraz lepiej pali i nie pluje paliwem ale mocy nadal nie ma jak by dostawał za mało paliwa

#674786 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik

Co może być jeszcze nie tak??

#674787 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wszystko co ma wpływ na dawke paliwa – od ciśnienia na pompie po czujniki temperatury powietrza, lambde (jak masz)..itd.
    Można zgadywac ale to słaba droga. Trzeba diagnozowac wtrysk – czjniki, napięcia, ich wskazania..itd

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #674788 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik

Wtrysk wymieniłem na nowy oryginalny lepiej teraz pali ale i tak trzeba trochę pokręcić
    Szczególnie na zimnym

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 8 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 8 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    #674792 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wymieniłes wtrysk czy wtryskiwacz?
    wtrysk – to cały system.

#674843 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik

Wtryskiwacz

#674844 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik
    #674957 Odpowiedź

Tomasz Galert
    Użytkownik

Mam jeszcze jedno pytanie czy w aprili kompresję mierzy się razy 3 bo te 13,5 bar to już jest pomnożone razy 3 bo słyszałem że tak się robi w aprili

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 22 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z Aprilia Sr 50 ditech nie wchodzi na obroty
Informacje o Tobie: