problem z amortyzatorami

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery problem z amortyzatorami

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe geras geras 1 lat, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe geras
    geras
    Użytkownik

witam jakiś czas temu zakupiłem motorower od znajomego , yamasaki benzer shaf 72ccm ,mam problem z amortyzatorami ponieważ działają jak by chciały a nie mogły przy nacisku ruszą się może 2 cm max ,poratuje ktoś co mogło się z tym stać i jak to naprawić i czy ktoś miałby może schemat instalacji do niego z góry dzięki 😀

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 9 miesiące temu przezZdjęcie profilowe geras geras.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 9 miesiące temu przezZdjęcie profilowe geras geras.
    p.gerasik
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przednie? tylne? w jakim stanie gładzie? rdza? porysowane? mają regulacje twardości?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe geras
    geras
    Użytkownik

przedni rdzy nie widać regulacji nie mają wyglądają dobrze ale nie wiem czemu nie działają

p.gerasik

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie