Problem z akumulatorem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Problem z akumulatorem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 tygodni, 6 dni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam, problem polega na tym że akumulator wczoraj był ładowany przez w godziny i motor kręcił dobrze, jednak dziś akumulator ładowałem całą noc i gdy tylko zbliżyłem srubkę do tych gniazd akumulatora to poszła mocna iskra, i akumulator tak jakby zmarł, nawet liczniki się nie świecą, akumulator jest dobrze podłączony
    Czerwony do + czarny do –
    Wydaje mi się że przewody są dobre bo skoro wczoraj był prąd to czemu dziś nie ma

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bo może masz gdzies zwarcie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Może bezpiecznik się spalił ? Po za tym dlaczego doładowujesz akumulator ?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 tygodni, 6 dni temu przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811.
    Szumi
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 tygodni, 6 dni temu przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bezpiecznik się spalił i już wymieniony i dziala.

Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

No widzisz 🙂 Czemu doładowujesz akumulator? Nie masz ładowania ? Czemu mam wrażenie, że doładowujesz akumulator bo coś Ci go rozładowuje ? Przeskok iskry z klemy na zacisk jest możliwy gdy jest włączony jakiś odbiornik lub jest zwarcie w instalacji.

Szumi

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie