Problem z Aerox'em

Witam! mam mały problem z moim Aerox’em otóż wymieniłem cylinder na 70 poliniego założyłem też sportowy wydech ninja, założony także stożek, i wymieniony wariator na sportowy. Problem polega na tym ze jak wyreguluje gaźnik to z początku jest taki muł ze ciężko ma ruszyć z miejsca a później jak się rozp?dzie czyli z dobrej górki jak złapie swoje obroty to strach na nim jechać, Założyłem większą dysze nic nie dało seryjny filtr patrzyłem tez lipa;/ normalnie z 70 która powinna zasuwałjak szalona zrobić się Wielki mu?. i bardzo Ciężko ma ruszyć z miejsca, słabo się na obroty wkręca. Co to może był?? bo ja już nie mam pojącia.

A regulowaće? dobrze napęd ? Może lżejszym rolkami spróbuj, będą miećkkszł sprężynę centralną.

Wyregulowaće? rolkami, sprężynę i sprężynkami sprzęgła ?

Przy takim tuningu wypadałoby też wymienić sprzęgło.

Sprzęgło mam założone nowe, rolki są 3,5g a sprężyna z tyłu na przełożeniu jest +20%. i już nie wiem co jest grane :frowning:

ta i pewnie wyjeeeeee od obrotów … sprężynę ~15% rolki ~6-7g jak multivar
i sprężynkiółte małossi

A właśnie ze nie wyyjjjee z obrotów bo na początku jest przymulony później się rozkr?ca trochę a gdzieś na 3/4 obrotów dopiero zaczyna przyspieszać jak szalony ;/ i co to może był??

Rolki testowe, sprężynki również i próbuj, a na pewno się uda :stuck_out_tongue:

Sprawdź takie ustawienie jak wyżej napisałem.