Problem Yamaha sreia + LeoVince ZX-R

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Problem Yamaha sreia + LeoVince ZX-R

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tmielcarz tmielcarz 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #88392 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pawlo00016
    Pawlo00016
    Użytkownik

Problem polega na braku mocy w seri nie którzy majom takom zamulenie i nagle moc . przy kupnie dostałem rolki 3,5 4.3 g i żółte sprężynki sprzęgła ale to nic nie zmieniło , w czym jest problem? , proszę o jak najszybszą odpowiedz

#103760 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe FauxNews
    FauxNews
    Użytkownik

Pewnie już za późno ale napiszę.
    W tych tłumikach masz zwężkę i żeby dobrze jechał, to trzeba ją wyjąć. (Ogranicznik).

Najzabawniejsze jest to, że jak go kupiłem to mechanik sprawdzał czy nie ma żadnych blokad. Nic nie zauważył, więc tłumik zamontował i przyspawał. (Już raz ukradli).
    Jakiś tydzień jeździłem z 50-55 km/h i dostawałem białej gorączki.
    W końcu po „odspawaniu” tłumika i demontażu okazało się, że przy wlocie jest zwężka…

Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #105040 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe tmielcarz
    tmielcarz
    Użytkownik

Pawlo00016 napisał:

Problem polega na braku mocy w seri nie którzy majom takom zamulenie i nagle moc . przy kupnie dostałem rolki 3,5 4.3 g i żółte sprężynki sprzęgła ale to nic nie zmieniło , w czym jest problem? , proszę o jak najszybszą odpowiedz

U mnie po zamontowaniu samego wydechu przyspieszenie nie było równomierne. Skuter ruszał szybko, potem trochę go zamulało, a potem znowu zaczynał przyspieszać. Dopiero założenie wariatora „Malossi Multivar” rozwiązało problem.
    No i tak jak pisał przedmówca – pamiętaj o wybiciu zwężki z wydechu.

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 – SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 – SPRZEDAM
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Problem Yamaha sreia + LeoVince ZX-R
Informacje o Tobie: