Problem Yamaha sreia + LeoVince ZX-R

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Problem Yamaha sreia + LeoVince ZX-R

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tmielcarz tmielcarz 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pawlo00016
    Pawlo00016
    Użytkownik

Problem polega na braku mocy w seri nie którzy majom takom zamulenie i nagle moc . przy kupnie dostałem rolki 3,5 4.3 g i żółte sprężynki sprzęgła ale to nic nie zmieniło , w czym jest problem? , proszę o jak najszybszą odpowiedz

Zdjęcie profilowe FauxNews
    FauxNews
    Użytkownik

Pewnie już za późno ale napiszę.
    W tych tłumikach masz zwężkę i żeby dobrze jechał, to trzeba ją wyjąć. (Ogranicznik).

Najzabawniejsze jest to, że jak go kupiłem to mechanik sprawdzał czy nie ma żadnych blokad. Nic nie zauważył, więc tłumik zamontował i przyspawał. (Już raz ukradli).
    Jakiś tydzień jeździłem z 50-55 km/h i dostawałem białej gorączki.
    W końcu po „odspawaniu” tłumika i demontażu okazało się, że przy wlocie jest zwężka…

Prawidłowo wychowane sumienie nigdy nie gryzie swego pana.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe tmielcarz
    tmielcarz
    Użytkownik

Pawlo00016 napisał:

Problem polega na braku mocy w seri nie którzy majom takom zamulenie i nagle moc . przy kupnie dostałem rolki 3,5 4.3 g i żółte sprężynki sprzęgła ale to nic nie zmieniło , w czym jest problem? , proszę o jak najszybszą odpowiedz

U mnie po zamontowaniu samego wydechu przyspieszenie nie było równomierne. Skuter ruszał szybko, potem trochę go zamulało, a potem znowu zaczynał przyspieszać. Dopiero założenie wariatora „Malossi Multivar” rozwiązało problem.
    No i tak jak pisał przedmówca – pamiętaj o wybiciu zwężki z wydechu.

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 – SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 – SPRZEDAM
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie