Problem w trakcie jazdy Kymco Grand Dink 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem w trakcie jazdy Kymco Grand Dink 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lancinho Lancinho 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lancinho
    Lancinho
    Użytkownik

Witam, po 500km na nowym cylindrze 70cc zacząłem skuterowi dawać w palnik tak 70km/80km po jakimś czasie pojawiło mi się dziwne takie jakby szorowanie drapanie w silniku tak po 5km i jeździe 65km/h, tak właśnie po rozgrzaniu silnika. Jak te szorowanie się pojawi czasami w trakcie jazdy tak 70km/h nagle silnik mi gaśnie. Mimo naładowanego akumulatora nie idzie odpalić go z rozrusznika jakby słaby prąd szedł a z kopki po minucie odpalam oraz też wraca do normy odpalanie z rozrusznika jakby prąd większy. Powiem że też mam gaźnik nowy Dellorto 17,5 US trochę tam był wyregulowany, leje 100ml oleju Castrol RS na 5L benzyny pali mi tak ok 5L na 100km . Czy czasem nie zacieram silnika, tłok nie puchnie? Cylinder Power Force. Nie zauważyłem by stracił moc czy coś może gaźnik źle wyregulowany i palia mało dostaje. Powiem że nie wiem jakie dysze mam w gaźniku. Macie jakieś pomysły?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak. szukaj kolejnego cylindra

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Lancinho
    Użytkownik

Jeździłem nim z 60/70km/h i nie gaśnie dodałem więcej benzyny i z dozownika oleju to już nie słychać tak tego charczenia/drapania. Może za mało benzyny dostaje i się grzeje silnik?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jesteś w połowie dociera i ciśniesz mu maksem. gaśnie i nie chce ci odpalić a jak podstygnie to zapala. klasyczne objawy zdychająego cylindra.
    możesz regulacją na bogato tą agonie wydłużyć ale ona już sie zaczęła/dokonała.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Lancinho
    Użytkownik

On po niecałej minucie z kopki odpala a z rozrusznika zawsze miałem problemy bo jak postoi dobę skuter to akumulator pada.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie