Problem skuter 2t

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #159489 Reply
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47

-Zauważyłem że przy łączeniu tłumika z głowicą czy z cylindrem jest cały mokry od oleju, tłumik mam z zawirowaczem spalin i za tej rurce co prowadzi jest też cała od oleju .
    -Jak skuter pochodzi z 2-4 min i później zaczynam na nim jechać to dodaje na 3/4 gazu a przyśpiesza do 10km/h i później trobi drrdrrdrr i nie przyśpiesza już ,odejmuje gaz i znów to samo, i tak z 3-4 razy a później to juz normalnie

#159503 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

To, że jest tam olej to i ja tak mam. Jakoś z tym żyłem i jeździłem. Kompletnie mi to nie przeszkadzało, bo nie było tego jakoś strasznie dużo.

Co do tego duszenia… Kiedyś tez zauważyłem u siebie taki przypadek. Co to było? Szperam i grzebię w pamięci… Jak masz ustawioną iglicę w gaźniku?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#159515 Reply
    martin1996a
    Użytkownik
    • 47

kisiu nie wiem i chyba ci tego nie powiem bo gwarancjia a ja jestem polakiem czyli skuter będzie chodził a częsci będę miał dodatkowe

#159663 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

To daj go na gwarancję i już.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Problem skuter 2t
Twoje informacje:

Back to top button