Problem Romet Router City Line II

Witam Wszystkich Forumowiczów.
Od nie dawna stałem się posiadaczem Rometa Router City Linę II 4T 50 cc. Wcześnie użytkował to mój brat i miał z nim małe problemy. Mianowicie chodzi o to iż skuterek podczas jazdy potrafił stracić moc. Dokładnie opisując sytuację to bzyk prowadził się normalnie a nagle tracił moc i jego maksymalna prędkość wynosiła 20-30 km/h z wahaniami do 35 gdzie normalnie wyciągał lekko 55-60 kręcąc mocniej potrafił 65 ale nikt tak na siłę nim nie jeździł. Z tego co wiem to została wymieniona iglica w gaźniku czy jak to się tam nazywa. Problem nadal pozostał i problemu trzeba szukać nadal. Miał ktoś może podobny problem lub wie co może być nie tak??

To jest kwestia regulacji gaznika lub napędu . Jeśli na ssaniu skuter chodzi normalnie to po prostu trzeba mu zwiększyć dawkę paliwa. Jeśli to napęd to ja bym pierwsze sprawdził sprężynę centralną :wink:

No właśnie cały sęk w tym, że skuterek jeśli np postoi 2 dni to odpalasz i normalnie jeździ czasem 1 dzień czasami parę dni po czym znowu nachodzi mu ten moment zamulenia I ponownie to samo :confused:

Tutaj trzeba posprawdzać wszystko po kolei bo tu nic nie zgadniesz :wink: