Peugeot JetForce WRC czy Barton Fighter

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Peugeot JetForce WRC czy Barton Fighter

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe a123659 a123659 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kevo7790
    kevo7790
    Użytkownik

Siemka

Mam zamiar kupić sobie skuter Peugeot JetForce WRC ale jeden upierdliwy właściciel Bartona Fightera uważa że jego Barton jest lepszy, szybszy itd. 🙂
    Czy tak rzeczywiscie jest ? Prosze o takie jakby porownania obu motorowerow. I nie chodzi mi o automat vs manu tylkono osiagi, silniki, jakosc wykonania, praktycznosc itd. Cena nie gra roli

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

1:0 Osiągi lepsze w peeugeocie
    2:0 silnik dwusuwowy, lepszy w peugeocie. Tu tylko dolewasz oleju, aczkolwiek niektórzy nie lubią dwusuwów. Ale na pewno więcej przejedzie taki silnik peugeota niż bartona.
    3:0 jakość wykonania to na pewno peugeot
    4:0 praktyczność raczej lepsza w peugeocie, zawsze schowek na pierdoły jest. Co prawda podłoga nie jest całkiem płaska, ale jak się uprze to też coś przewiezie, nie trzeba się bawić w mieście co chwilę biegami, aczkolwiek ja uważam to za przyjemność, ale nie wiem jak ty 😉
    4:1 Spalanie niestety w peugeocie będzie większe.

Tak więc 4:1 dla jetforce’a. 3 razy tak, dziękujemy 😉

o
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Ałć, podwójny post…

o

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie