Problem prędkość

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem prędkość

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 tygodnie, 2 dni temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #687373 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam mam skuter 2t 70cc prędkość maksymalna to 56 km/h .Waritor malossi multivar rolki 9 g sprężyna biała
    Sprzęgło nowe pasek nowy świeca ładne wypalona nie mam pojęcia co się dzieje

#687391 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

po pierwsze to zweryfikuj ta prędkośc z GPS.
    po drugie narysuje kreski na wario (promienie) flamastrem i zobacz jak wysoko na wario wchodzi pasek (zakładam że pasek masz prawidłowy).
    Warto zobaczyć jakią masz kompresje – czy to nie jest brak mocy.
    No i zostaje regulacja – gaźnik, rolki.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #687413 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zmieniłem rolki na 7 i jedzie 60 a na starym cyl 50 jechał 63 silnik po remoncie 500 km
    Prędkość się zgadza z gps sprawdzę jeszcze kompresje ,silnik ładnie się wkręca trzyma obroty jałowe .

#687416 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a paski na wario?

#687784 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Od krawędzi warto do ostaniej rysy paska 0,3 cm.Ja nie wiem co mu jest wario malossi przeciwtalez stage 6 CNC a on 70 nawet nie jedzie why ???

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #687794 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to wychodzi na to że wario sie ma maxa otwiera.
    pozostaje zbyt wąski lub za długi pasek albo ślizgające się sprzęgło. albo masz tak marne przełożenia.
    niestety nie piszesz co to za sprzet więc cięzko to do czegokolwiek odniesc.

#687802 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Benelli x49 2010 silnik ten keewey nie pasuje mi tylko to ze kiedyś na 50 cm robił to 70 czyli się da a teraz 60 max a jest 70 cc

#687808 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale zaraz.. robiłes kreski flamastrem na wario i ci tak starło to 0,3cm od krawędzi czy mi opisujesz jakie są ślady na wariatorze pewnie jeszcze z czasów jak jechał szybciej?

#687825 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No starałem się na odkręconej manetce zrobić jak kolega trzymał i wychodzi wario jest nowe i kupione właśnie dlatego bo były słabe osiągi Otwiera się całe pasek nowy .Sprobuje może jeszcze podmienić cały napęd na serie wario ,przeciwtalerz i sprężynę może coś jest z tym malossi i stage 6cnc ze nie idzie ,lecz powinno być lepiej bo mniej ważą i masy wirujące mniejsze

#687840 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Kompresję rozumiem, że zmierzyłeś ? Do tego dochodzi pewnie słabe przełożenie. Co to właściwie za 70 ccm ? Jakiej firmy? Dobrze dotarłeś ? Tłok dochodzi do krawędzi cylindra czy niżej ?

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
Odpowiedz do: Problem prędkość
Informacje o Tobie: