problem po zmianie cylindra

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #124559 Reply
    kokosanka
    Użytkownik
    • 4
    • 7Postów:

WITAM
    wymienilem ostatnio cylinder w moim motorowerku na 72cc i wszystko smiga ok.tylko jak przejade nim nawet z 500 metrow to jusz jest bardzo goracy czy to jest normalne???
    czy moze zle cos poskladalem i z tego tak szybko sie grzeje??
    P rosze o pomoc

#124561 Reply
    monek100
    Użytkownik
    • 12
    • 296Postów:

Skuter 4t czy 2t. W obu przypadkach ustaw zapłon. Jeśli to 2t to zwiększa dawke oleju i zmień dyszę główną na większą

#124716 Reply
    kokosanka
    Użytkownik
    • 4
    • 7Postów:

to jest 4t.a jak sie zwieksza dawke oleju??

#124722 Reply
    tmielcarz
    Użytkownik
    • 10
    • 147Postów:

kokosanka napisał:

to jest 4t.a jak sie zwieksza dawke oleju??

W 4T nie ma czegoś takiego jak dawka oleju, bo tylko w 2T miesza się benzynę z olejem.

#124725 Reply
    Shyem
    Użytkownik
    • 2
    • 85Postów:

„Jeśli to 2t to zwiększa dawke oleju i zmień dyszę główną na większą „
    A ty masz 4t, więc Tobie to niepotrzebne. Po prostu ustaw zapłon.:x

#124739 Reply
    luka030387
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

witam mam syma orbit ma przejechane ponad 18tys jechałem i nagle mi zgasł i nie chcial odpalic rozkrecilem wymienilem tlok cylinder i pierscienie zlozylem i nadal nie chce odpalic co to moze byc prosz o szybka pomoc i o odpisane mi na e mail pozdrawiam

#124746 Reply
    driveer
    Użytkownik
    • 2
    • 16Postów:

Zobacz czy paliwo dochodzi i czy jest iskra.

#124753 Reply
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

A cylinder dobrze jest założony ?????- Jak się założy odwrotnie to zazwyczaj ma tendencje do grzania się i pulchnięcia po kilku Km

#124759 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Ustawić zapłon? Odwrotnie założony cylinder? Ludzie, co Wy pitolicie? Zapłon w skuterze jest ustawiony na stałe. No chyba, że macie moduł Naraku ze zmiennym kątem wyprzedzenia. A w ogóle czy da się założyć odwrotnie cylinder? Przecież by tego nie złożył…

Jedna prośba – zastanówcie się czasem co piszecie… Naprawdę. Tu mamy sobie pomagać. Niektórzy naprawdę nie mają zielonego pojęcia i będą potem szukać „śruby ustawienia zapłonu” albo innego „gulgulatora” w skuterze…

#124940 Reply
    tmielcarz
    Użytkownik
    • 10
    • 147Postów:

Kisiu1981 napisał:

Odwrotnie założony cylinder? Ludzie, co Wy pitolicie? A w ogóle czy da się założyć odwrotnie cylinder? Przecież by tego nie złożył…

Zapewne chodzi o odpowiednie zamontowanie tłoka w cylindrze, bo można to zrobić na dwa sposoby, ale właściwy jest taki, że strzałka na tłoku ma wskazywać na wydech.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: problem po zmianie cylindra
Twoje informacje:

Back to top button