Problem po zamontowaniu stożka

Witam!
Posiadam zipp superray 4t lecz po zamontowaniu stożka nie odpala. Mianowicie raz odpalił ale potem nie :( Na seryjnej dyszy dobrze chodzi. Mam jeszcze jeden problem, bo jest taki wężyk od głowicy do filtra powietrza. Co z nim zrobić? Zatkać?

A,gaźnik regulowałeś po zmianie na stożek? A,co do wężyka to nie wiem. ja mam go podłæczonego :)

nie regulowałem, wężyk zatkałem zobaczę co będzie. Leci z niego ciepłe powietrze. Mam go zatkać?

Ten wężyk powinien być podłączony do filtra, to jest odma która reguluje ciśnienie w głowicy, a dzięki filtrowi do głowicy nie dostają sie zanieczyszczenia.

Gaźnik wyreguluj . A ten wężyk też miałem odpięty i nie było różnicy więc go podłączyłem .

Agentmb Ale to jest filtr STOŻKOWY!!! Co ja poradzę?

Zatkaj go :) i powinno być dobrze.

Witam, nie zatykaj tego wężyka u mnie sam się przytkał i w silniku zrobiło się ciśnienie i wypchnęło mi uszczelniacz od strony wariatora.

adasiowwy napisał:

Agentmb Ale to jest filtr STOŻKOWY!!! Co ja poradzę?

nic.

ja w moim skuterku wyjąłem cały wężyk i wyregulowałem tylko gaźnik.

Grzes22l napisał:

Witam, nie zatykaj tego wężyka u mnie sam się przytkał i w silniku zrobiło się ciśnienie i wypchnęło mi uszczelniacz od strony wariatora.

potwierdzam ,odma była zatkana błotem. po jakimś czasie zachlapało mi olejem pasek i wariator jak mi uszczelniacz na wale poszedł

Dysza do stożka 74 starczy? Trzeba potem regulować gazior?

Mam jeszcze jeden problem. Ponieważ jak postoi z 30 minut to nie odpala muszę wstrzyknąć do gaznika paliwo. CO to może być?

85dysza minimum

mam 84 starczy?

do serii i do stożka 85 dysza?

Tak

adasiowwy napisał:

mam 84 starczy?

Tak powinno być ok: wymiana dyszy+regulacja gaźnika

dysze jednak mam 85 i zapalił! Zobaczę co będzie za godzinkę.

znowu nie odpala. Jakieś pomysły?