Problem po zalozeniu filtra

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem po zalozeniu filtra

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #263699 Odpowiedź

Anonimowy

witam.
    mam taki problemik miałęm orginalny filtr powietrza i byl on nie moj wiec musialem go kiedys oddac dzis zalozylem swoj stary filtr bez zaczepów…przymocowalem go na druty i jakos się 3ma i skuter normalnie pali mi na dotyk ale jak dam mu w „pizde” to do 30 km/h ladnie idzie a po 30km/h się dusi… poprostu jest tak jak by byla blokada na module podlaczona ale jest odlaczona bo sprawdzalem…

wiec co zrobić?

dzieki z gory za pomoc 🙂

#263700 Odpowiedź

Anonimowy

Wiem, wyregulować 😛 i poprawić ortografię 👿

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #263701 Odpowiedź

Anonimowy

za dużo powietrza dostaje. Wyreguluj gaźnik, sprawdź gąbkę, nasącz ją troszkę w oleju, jak nie pomoże to musisz kupić nową gąbkę albo dać większą dyszę.

#263702 Odpowiedź

Anonimowy

dyszę i tak muszę zmienić bo mam większy cylinder i sportowe wario a dysza std.
    Jutro sprubuje wyregulować…

a to się którą sróbką reguluje bo nie jestem pewien.Wydaje mi e że jest taka śrubka z boku gaźnika czy to onaż Bo nie kojarzę 🙂

#263703 Odpowiedź

Anonimowy

To jak wiekszy cyl to pewno i gaźnik i możliwe że seryjny filtr za mały

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #263704 Odpowiedź

Anonimowy

Ale na tym filtreku i cylku jezdzilem już wcześniej zrobiłem ok.1000km

#263705 Odpowiedź

Anonimowy

Podmiećn gabke z tamtym filtrem ;]

#263706 Odpowiedź

Anonimowy

jutro zobaczymy co i jak….

a się dopatrzyłem że ten filt na dole gdzie jest mocowanie jest jedno wyrwane i jest taka nie zaduża dziura ale to chyba nie od tego?

#263707 Odpowiedź

Anonimowy

mozliwe ze od tego. Dziura i dostaje za duzo powietrza

#263708 Odpowiedź

Anonimowy

zakleiłem tą dziurkę poxilina i nadal to samo jak dam mu gaz to on powoli przyspiesza i się dusię co to może być?wydaje mi się że zadużo powietrza dostaje…można jakoś to wyregulować?

oczywiscie beda PIWA

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Problem po zalozeniu filtra
Informacje o Tobie: