Problem po wyczyszczeniu filtra powietrza w Piaggio Nrg

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem po wyczyszczeniu filtra powietrza w Piaggio Nrg

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Ostatnio wyczyściłem filtr powietrza w moim piaggio nrg extreme ponieważ ciężko pali z rozrusznika. Był brudny-ze dwa razy go myżem w benzynie. Teraz w ogóle go nie mogę odpali z rozrusznika a jak odpale z kopki(bezproblemowo za pierwszym razem) to podczas szybszej jazdy na pełnej manetce przerywa jakbym hamował. Prosze o pomoc.

Anonimowy

dokładnie wyreguluj gaźnik. może był to wina złej mieszanki, (albo ssania – za mało zupy dostaje??)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

moze wyczysc gaźnik i go wyreguluj

Anonimowy

Napewno trzeba wycy?cię i podregulować gaźnik. Jeżdże bardzo długo na brudnym filtrze powietrza i do takiego stanu teraz doprowadzić że po wyczyszczeniu filtra za dużo powietrza dostaje i się dusi

Anonimowy

Wyczyściłem gaźnik i go wyregulowałem. Ale nadal nie pali z rozrusznika. Podłączyłem nowy akumulator samochodowy ale też nic nie dało. Później przez dziure na świece zobaczyłem nagar na tłoku. Odkręciłem głowice i wylała się woda z chłodnicy. Wyczyściłem tłok i zamontowałem uważając na uszczelki. Teraz gdy dam gaz na maxa to obroty wachają się między 6-8 tył. tzn.dochodzi do 8 i przerywa (strzela z tłumika) schodzi do 6tył. Już nie mam pojęcia co może to powodował. Może woda chłodzłca tłok przelewa się do komory świecy i tłokach. Proszę o pomoc.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ja bym postawićna uszczelke pompy wodnej tak mi się wydaje a czym nasz zalana chłodnice czystą woda czy jakims płynem specjalnym do chłodnic (borygo, petrygo)

Anonimowy

Na 99% wiem co może był przyczyną. Prawdopodobnie to stare, rozcięgniżte uszczelki pod głowicę. Jak skr?cażem mogęy się gdzieś przesun?? i tłok ?apaż wode.Zamówię nowe i zobaczymy. Starych nie mogę dopasowałw rowki.

[ Dodano: 2008-08-04, 19:01 ]
    Czy rozrusznik może stracił moc? Np. szczotki się wytarły czy coś takiego? Wykluczjąc akumulator.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie