Problem po rozgrzaniu :/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem po rozgrzaniu :/

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bartusx
    Bartusx
    Użytkownik

Witam. Posiadam skutera Peugeot Vivacity III ten nowy model silnik 2 suw. I mam taki problem. Po zapaleniu skuter chodzi normalnie. Tzn. ma moc itp. Lecz po przejechaniu mniej więcej 500m. Czyli jak skuter się rozgrzeje momentalnie traci moc a głównie siedzieje to jak się zatrzymam bo jeśli jadę, to jedzie choć z znacznie mniejszą prędkością :/ i zdarzają się dziwne strzały z tłumika bardziej brzmiące jak zasysanie powietrza. I po zatrzymaniu Przekręcam manetkę a on nic. Obroty nie rosną i skuter albo gaśnie albo po prostu stoi jakby nigdy nic lub jak tak momentalnie ruszę manetką to szarpnie ale to bardzo delikatnie. Skutera mam od niedawna. I proszę o pomoc :). Gaźnik czyściłem 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Filtr paliwa i powietrza wyczyść. Sprawdź czy do gaźnika dochodzi paliwo całym wężykiem czy tylko się sączy. Na sam koniec zostaw sobie wymianę świecy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie