Problem po rozgrzaniu :/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem po rozgrzaniu :/

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54286 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Bartusx
    Bartusx
    Użytkownik

Witam. Posiadam skutera Peugeot Vivacity III ten nowy model silnik 2 suw. I mam taki problem. Po zapaleniu skuter chodzi normalnie. Tzn. ma moc itp. Lecz po przejechaniu mniej więcej 500m. Czyli jak skuter się rozgrzeje momentalnie traci moc a głównie siedzieje to jak się zatrzymam bo jeśli jadę, to jedzie choć z znacznie mniejszą prędkością :/ i zdarzają się dziwne strzały z tłumika bardziej brzmiące jak zasysanie powietrza. I po zatrzymaniu Przekręcam manetkę a on nic. Obroty nie rosną i skuter albo gaśnie albo po prostu stoi jakby nigdy nic lub jak tak momentalnie ruszę manetką to szarpnie ale to bardzo delikatnie. Skutera mam od niedawna. I proszę o pomoc :). Gaźnik czyściłem 🙂

#54945 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Filtr paliwa i powietrza wyczyść. Sprawdź czy do gaźnika dochodzi paliwo całym wężykiem czy tylko się sączy. Na sam koniec zostaw sobie wymianę świecy.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Problem po rozgrzaniu :/
Informacje o Tobie: