problem... nie kręci rozrusznik

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #275369 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 497

Witam wymieniłem w skuterze wał na rms racing , łożyska wału stage6 teflon , wario na hebo ng, wentylator wariatora hebo i pasek dayco i złożyłem wszystko do kupy naładowałem akumulator i teraz próbując odpali z rozrusznika nie mogę bo on w ogóle nie kreci tylko jest taki długi szum….. dodam ze jak wyjołem stary wał itp to z tego co jest za wariatorem taki jakby talerz czy coś to wypadły z tego takie sprężynki i wałeczki 2. Prosze o pomoc czemu nie kręci rozrusznik??

#275370 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 497

jeżeli szumi to rozrusznik kręci, poprostu nie masz bendixa 😛 powinien wyskoczyć i załapać ząbkami przeciwtalerz, i tym sposobem odpali by silnik. Daj moze fotki tego ci Ci wypadło, ale na 90% będzie to właśnie bendix

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#275371 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 497

jak to nie mam bendixa? przecież wkładałem wszystko tak jak wcześniej to czemu mam nie mieć??? co mam teraz zrobić?? pod wariatorem jest takie koło co się je wyjmuje i z tego koła wypadły 3 sprężynki i takie wałeczki. pomocy

#275372 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 497

jeżeli wypadły Ci te kołeczki to rozkręć to i powinno być takie plastikowe koło z trzema rowkami, wsadź tam sprężynkę i kołeczek dłuższą krawędziź do sprężyny, i tak w każdym rowkiem. Jak znajdź taki bendix to Ci wyśle fotki bo gdzieś go miałem tylko nie wiem gdzie. 😉

#275373 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 497

w tym jest problem że chyba pogubiłem te kuleczki i sprężynki. ma ktoś może na sprzedaż taki bendiks z tymi kuleczkami itp??

#275374 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 497

W sklepach internetowych jest do kupienia… Popatrz na jednoślad.pl a jak nie to sklep.mieloch.pl

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Reply #275374 in problem... nie kręci rozrusznik
Twoje informacje:

Back to top button