Problem! :/ Nie chce palić na starter

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem! :/ Nie chce palić na starter

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam! Posiadam Italjet formula AC z 1997roku. Mam problem z odpalaniem ponieważ kiedy próbuje odpali go na starter elektryczny skuter nie łapie :-/ Podkreślam że na kopa odpala bez problemu (potrzebuje leciutko gazu) ale pali. Próbowałem trochę nim pojeździć jednak dalej nie chce pali. Dopiero gdy przejade nim długom trase (ok. 20km) wtedy odpali na starter przy maksymalnym dodaniu gazu. Co może był tego przyczyną?? Proszę o pomoc. 😐 i Pozdrawiam 😉

Anonimowy

a patrzyels czy aku jest naladowany?? jak nie to naladuj i sprobuj wtedy.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Sorki zapomniałem o aku napisać. 😕 Przy zakupie skutera właściciel powiedział że to „pewnie” wina aku. Kupiłem nowy, zalałem go i podłączyłem a skuter dalej nie chce pali na starter. Skuter kupiłem jakiś miesiąc temu, na drugi dzień włożyłem nowy aku. Słyszałem też że nowy akumulator powinno się podładować ok. 30minut. 🙄 Więc tydzień temu wyjąłem go i podładowałem, włożyłem z powrotem ale dalej to sam

Anonimowy

Moze rozrusznik nie ma sily ukrecic walu przez to ze szczotki do wymiany i czyszczenia albo do wymiany caly rozrusznik.

Anonimowy

ile wyniesie wymiana szczotek??

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Anonimowy

nie wiem szczotki kosztują max 5zł za sztukę

Anonimowy

Aa to lajtowo 😀 Tylko czy na pewno to będzie to. Może ktoś z was miał podobny problem??

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie