Problem kymco grand dink 125

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #110009 Reply
    zonio81
    Użytkownik

Witam. Jestem tu nowy i jeśli już o tym było to z góry przepraszam. Nabyłem skuter Kymco grand dink 125.Po odpaleniu chodził ładnie ale przy próbie dodania gazu się dusi.Dodam że stał pod chmurką dość długo.Za bardzo się na tym nie znam więc potrzebuję fachowej porady.

#110044 Reply
    guliwer55
    Użytkownik

Najpierw przeczyść gaznik ,wyreguluj ,zobacz świecę

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#110092 Reply
    CEFA
    Użytkownik

przyczyn moze byc kilka od membrany po przytkany filtr powietrza,zla swiece,przebicie,regulacje kpl tj zawory gaznik
    zacznij od tego co umiesz potem poszukamy dalej

#110990 Reply
    zonio81
    Użytkownik

Wielkie dzięki panowie.Filtr wymieniłem i ciągle to samo. Jak stoi na stopce to jest nawet ok i ładnie się wkreca ale gdy już jest mną obciążony to ma problemy choć
    jak się rozgrzeje to smiga 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Problem kymco grand dink 125
Twoje informacje:

Back to top button