Problem BOATIAN BT50QT-9

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Moncio
    Użytkownik

Witam…
    Mam problem ze skuterem, gdyż jak odpalam go to on nie ma mocy gdy trzymam go na pełnej odkręconej manetce i po chwili gaśnie…
    Mam zdjęte wszystkie blokady. Dodam że jak odkręciłem dekielek gaźnika i podnosiłem membranę to on zaczął mocno pracować (manetka na full) i wtedy miał moc… Czy może to być problem z gaźnikiem??? Bo przypuszczam że może jeszcze być problem z modułem zapłonowym.

Proszę o szybką odpowiedź…

Lukario
    Użytkownik

moduł jest ok

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Moncio
    Użytkownik

a czy watro kupić odblokowany ???

To w takim razie musi być problem z gaźnikiem, ale dlaczego jak podnosiłem tę membranę to dostawał mocy ???

Moncio
    Użytkownik

Kurczę potrzebuję pomocy…Odezwie się jeszcze ktoś ???

lisu7
    Użytkownik

Odblokowany warto bo podniesie ci v-max o ok 20kmh

barteklodz
    Użytkownik

nieszczelna membrana
    źle skręciłeś i przepustnica nie pracuje

Moncio
    Użytkownik

a np. dysza nie jest za mała i można ją wymienić na np. 90 …
    sprawdzałem na różne sposoby tę membranę, ale w poniedziałek będę miał nowy gaźnik i jak go założę może będzie wszystko ok…

jakby co to dam znać 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button