! Forum Serwis problem

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matmateo matmateo 8 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54620 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matmateo
    matmateo
    Użytkownik

Witam
    Mam problem przez swoją głupotę czyszcząc gaźnik przedmuchałem go 🙁 czy jeszcze mogę go uratować czy tylko nowy gaźnik???

Mateusz Zumico Mac
    #54627 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Co rozumiesz pod słowem „przedmuchałem”? Uszkodziłeś coś – np membranę? Samo czyszczenie sprężonym powietrzem nie powinno nic złego spowodować. Nawet jak uszkodziłeś jakąś część to zapewne da się dokupić pojedyńczo lub w formie zestawu naprawczego.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #54629 Odpowiedź
    matmateo
    Użytkownik

tzn robiłem to z poradnikiem w internecie ale przedmuchałem i nie chce odpalić 🙁

Mateusz Zumico Mac
    #54630 Odpowiedź
    matmateo
    Użytkownik

a membrane chozi o tą część z iglicą to wyjołem

Mateusz Zumico Mac
    #54632 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Nie rozumiem. Czyszcząc gaźnik dmuchałeś w niego czy o co Ci chodzi ? Następnym razem gdy zadajesz pytanie to ułóż je logicznie. Jeśli czyściłeś gaźnik i dmuchałeś w niego to nic mu nie ma a nawet jeśli nie ma się kompresora to tak się czyści. Jak chcesz żeby Ci silnik zapalił bez iglicy i membrany ? Włóż to spowrotem.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #54633 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Nie chce odpalić, bo gaźnik jest suchy, a kranik nie otwiera bo nie ma podciśnienia dlatego że nie odpalił. Musisz kopać do skutku, albo zrobić podciśnienie w tym drugim wężyku który idzie do kranika.

#54634 Odpowiedź
    matmateo
    Użytkownik

włożyłem założyłem wszystko ładnie tylko niestety mam problem z odpaleniem i podejrzewam że to wina gaźnika ponieważ problem wygląda tak:
    wpuściłem do dziury od świecy trochę paliwa ale nie che odpalić tak jak by chciał a nie mógł

Mateusz Zumico Mac
    #54636 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Zrób podciśnienie na kranik, żeby naleciało paliwo do gaźnika

#54639 Odpowiedź
    matmateo
    Użytkownik

ok jutro spróbuje dziękuje za pomoc jak do tej pory

Mateusz Zumico Mac
    #55178 Odpowiedź
    matmateo
    Użytkownik

moim zdaniem paliwo w gaźniku już jest ponieważ kopałem dwie godziny ale nadal nie chce odpalić ma ktoś jakieś pomysły

Mateusz Zumico Mac
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: problem
Informacje o Tobie: