Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam 2 dni temu zatarłem f12 <zal> kupiłem cylinder http://www.motoallegro.pl/item456090185_cylinder_kit_motofrce_sport_70cc_minarelli_ac.html
    co trzeba jeszcze wymienić do niego?? i zauważyłem ze mam taki pokraśniałych króciec wydaje mi się ze puszcza dziurami powietrze ale nie wiem na pewno a wcześniej za ch… nie mogłem go wyregulować gasł na wolnych obr obr wariowały czy to może byc przez to?

Anonimowy

może być przez to. Zmień kruciec nawet na wszelki wypadek 😉 zawsze miękka guma, to szczelniejsze będzie 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

lapie falszywe powietrze sprawdź wszystkie uszczelki np.pod cylindre no i kruciec wymień 🙂

Anonimowy

HaVaNa TuninG napisał:

lapie falszywe powietrze

O takim czymś to jeszcze nie słyszałem.
    Jak coś to LEWE.

)Pozdrawiam.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie